کمک آموزشیکنکور

جزوه واژگان ادبیات کنکور

دانلود جزوه واژگان ادبیات کنکور

جزوه واژگان ادبیات کنکور

دانلود جزوه واژگان ادبیات کنکور

جزوه واژگان ادبیات کنکور

جزوه واژگان ادبیات کنکور
جزوه واژگان ادبیات کنکور

در این پست جزوه واژگان ادبیات کنکور برای شما آماده شده است.این جزوه ۴ صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

املا و لغات در کل پنج تست در ادبیات کنکور می آید و جزو پنج سوال دفترچه هستند و اگر بتوانید آن ها را درست پاسخ دهید در همان دقایق اول احساس خوبی پیدا خواهید کرد.همچنین برای تشخیص دادن برخی آرایه ها در شعرها و برخی بیت ها اگر معنای لغت را بدانید خیلی به شما کمک خواهد کرد پس اگر جزو افرادی هستید که درصد زیادی از ادبیات نمی خواهید بزنید پیشنهاد ما این است که مبحث املا و لغات را مطالعه کنید چون خودشان به تنهایی بیست درصد از ادبیات کنکور را شامل می شود.

از همه لغت هایی که در هرجایی از صفحه ها کتاب ادبیات آمده امکان دارد در کنکور طرح شود البته لغت هایی که ستاره دار درون متن بوده و آخر کتاب هستند دارای اهمیت بالایی هستند.قسمت کلمه های بیاموزیم و املا هم در کتاب زبان فارسی دارای اهمیت بالایی است.واژه هایی که هم آوا نیستند در کنکور طراحان به آن توجه بیشتری دارند برای تشخیص دادن املای درست کلمه ها باید ببینید با توجه به مفهوم و معنی جمله کدام املا بهتر است استفاده گردد.

از همه کتاب های ادبیات فارسی هر سه پایه امکان دارد تست املا مطرح شود ولی برخی تست های املا از زبان فارسی ۳ هم می آید.

دانلود جزوه واژگان ادبیات کنکور

دانلود با حجم ۷٫۲۶ مگابایت
این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه تلگرامی چت کنکوری و مشاوره ای

بستن
بستن