دانلود نمونه سوالات امتحانیکمک آموزشیمتوسطه دومیازدهم

دانلود نمونه سوالات زیست شناسی یازدهم

نمونه سوالات زیست شناسی یازدهم

دانلود نمونه سوالات زیست شناسی یازدهم

دانلود نمونه سوالات زیست شناسی یازدهم

نمونه سوالات زیست شناسی یازدهم

دانلود نمونه سوالات زیست شناسی یازدهم
دانلود نمونه سوالات زیست شناسی یازدهم

در این پست نمونه سوالات زیست شناسی پایه یازدهم از درس ۱ تا ۷ برای شما گردآوری شده است که در ۶ فایل پی دی اف برای شما آماده شده است.

این درس همانطور که مطلع هستید تاثیر زیادی در کنکور رشته تجربی دارد و مطالعه این درس می تواند آینده شما را تغییر دهید و خیلی آسان می تواند شما را به رشته ای که به آن علاقه دارید مثل پزشکی ، دندان پزشکی و … برساند شرط رسیدن به این رشته های تلاش زیاد و حل کردن تمرین های زیادی می باشد و از همین الان خودتان را برای زیست آماده کنید.سوال هایی که ما در این پست برای شما گردآوری کرده ایم  فصل های ۱ تا ۷  زیست یازدهم را شامل می شود.

روشی که برای مطالعه این درس خوب است این است که شما بعد از کلاس درس همه تمرین های آن فصل را با دقت مطالعه کنید و همیشه آماده باشید و اگر ایراداتی داشتید حتما از دبیر خود سوال کنید پیشرفت شما در این درس بستگی به بر طرف کردن ایرادات سوال شما می باشد.اگر ایرادات خود را بر طرف کنید بعد از مدتی خواهید دید که در این درس پیشرفت های خوبی داشته اید.

این درس حفظی می باشد و نیاز به این دارد که شما آن را زیاد مطالعه کنید و تکرار زیادی داشته باشید.سعی کنید از نکات کتاب ذهن طراح سوال را بخوانید اگر بتوانید نکته ها را از بخش های مختلف استخراج کنید خیلی خوب است.شما نباید از هیچ جای کتاب خیلی راحت عبور کنید و نکته ساده ای که شاید شما به آن توجه نداشته باشید می تواند برای طراح یک سوال باشد.اولویت شما تست های کنکور سراسری باشد ولی اگر نیاز بود از تست های تالیفی هم استفاده کنید.

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه تلگرامی چت کنکوری و مشاوره ای

بستن
بستن