wew2دانلود آزمون ۵ مهر ۹۸ قلم چی

سوالات و پاسخنامه آزمون 5 مهر قلم چی

دانلود آزمون ۵ مهر ۹۸ قلم چی ؛ سوالات به همراه پاسخنامه

سوالات و پاسخنامه آزمون ۵ مهر قلم چی

دانلود آزمون قلم چی ۵ مهر ۹۸

لینک دانلود قرار داده شد

دانلود آزمون 5 مهر 98 قلم چی ؛ سوالات به همراه پاسخنامه

دانلود آزمون ۵ مهر ۹۸ قلم چی ؛ سوالات به همراه پاسخنامه

به نام خداوند مهربان ، به اطلاع می رساند با شروع سال تحصیلی ۹۸-۹۹ بخش آزمون آزمایشی وب سایت ایران توشه مجددا شروع به فعالیت می نماید.

موسسات آموزشی بزرگ همچون قلم چی و گاج و گزینه دو و حتی خود سازمان سنجش در طول سال تحصیلی برنامه مدونی برای برگذاری آزمون های آموزشی دارند.

شرکت در این آزمون ها باعث میشود شما قبل از حضور در آزمون کنکور سراسری حداقل یک بار تجربه شرکت در آزمون را داشته باشید، از سوی دیگر این موسسه ها با طرح سوالات آسان ، متوسط ، سخت شما را آماده کنکور سراسری میکنند.

همانطور که قبلا در پست های پیشین هم توضیح داده بودیم آزمون های قلم چی معمولا سخت تر از سوالات کنکور سراسری و آزمون های قلم چی و گزینه دو در یک سطح با کنکور سراسری و سوالات مطرح شده در آزمون های سنج کمی آسان تر از کنکور سراسری می باشد.

به زودی پستی با عنوان ” در کدام آزمون آزمایشی شرکت کنیم؟ ”  در ایران توشه منتشر خواهد شد که به صورت تخصصی به این موضوع خواهد پرداخت.

ثبت نام در آزمون های آزمایشی با هزینه های مناسبی در چند موسسه ای که گفتیم امکان پذیر هست و داوطلبان می توانند شرکت کنند؛ اما برای آن دسته از داوطلبانی که توانایی شرکت در این آزمون ها را ندارند ما در این پست آزمون ۵ مهر قلم چی را قرار میدهیم.

 

دانلود سوالات و پاسخ نامه تشریحی آزمون ۵ مهر ۹۸ کانون قلم چی

 

 

 

برچسب ها

۱۱ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه چت درسی و مشاوره ای

بستن
بستن