کد تخفیف ماز
جزوه درسیدهمدهم تجربیدهم ریاضیکمک آموزشیمتوسطه دوم

جزوه حرکت شناسی فیزیک دهم

جزوه خلاصه حرکت شناسی فصل اولِ فیزیک 10

جزوه خلاصه حرکت شناسی فصل اولِ فیزیک ۱۰

دانلود جزوه حرکت شناسی(استاتیک) کنکور

دانلود جزوه خلاصه نویسی حرکت شناسی فصل اول فیزیک دهم

جزوه حرکت شناسی فیزیک دهم
جزوه حرکت شناسی فیزیک دهم

جزوه حرکت شناسی فیزیک دهم 

در این پست خلاصه درس حرکت شناسی دوازدهم فصل اول برای شما گردآوری شده است این جزوه ۷ صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

حرکت شناسی (استاتیک)

حرکت شناسی یکی از مباحث پرکاربرد فیزیک مکانیک بوده که در طراحی های مکانیکی دارای کاربرد های فراوانی می باشد در کل شما می توانید به راحتی با تمرین کردن زیادی در آن تسلط پیدا کنید.پیش نیاز این قسمت مطالعه کردن فصل اول و دوم کتاب فیزیک دو است.سعی کنید این قسمت را به صورت مبحث و تیپ بندی مطالعه نمایید مباحثی مانند حرکت کردن یکنخوات،حرکت کردن با شتاب ثابت،تجزیه و تحلیل کردن انواه نمودار

مطالبی که در این قسمت وجود داشته مفهومی هستند بهتر است تا یاد نگرفتن مفهوم آن تست نزنید سوالات این قسمت از روش های گوناگونی قابل حل هستند بهتر است فرمول های پایه را تحلیل نموده و روش بدست آوردن آن ها را تمرین کنید مخصوصا فرمول های بخش حرکت پرتابی که از روایط ساده ابتدایی بدست آمده است.

به قسمت مسافت و جابجایی توجه داشته باشید جا به جا کردن یک مفهوم در بردار و مسافت یک مفهوم عددی بوده و خیلی از دانش آموزان اشتباه می کنند.سعی کنید محورها را مطابق با کتاب درسی در نظر بگیرید و توسط آن به سوال ها جواب بدهید.

از حرکت شناسی در کنکور تجربی سه تست و در ریاضی هم چهار تست مطرح خواهد شد.در رشته ریاضی تنوع آن ها بیشتر است.تست چهارم از این فصل به پرتابه مربوط می باشد.

لینک دانلود فایل:

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن