دانلود نمونه سوالات امتحانیدهمدهم تجربیدهم ریاضیکمک آموزشیمتوسطه دومنوبت اولنوبت دوم

سوالات کتاب مرجع شیمی مربوط به فصل ۱ و ۲ شیمی دهم

دانلود سوالات تشریحی کتاب مرجع شیمی

سوالات کتاب مرجع شیمی مربوط به فصل ۱ و ۲ شیمی دهم

دانلود سوالات تشریحی کتاب مرجع شیمی

سوالات تشریحی مربوط به فصل ۱ و دو شیمی دهم

سوالات کتاب مرجع شیمی مربوط به فصل 1 و 2 شیمی دهم
سوالات کتاب مرجع شیمی مربوط به فصل ۱ و ۲ شیمی دهم

در این پست مجموعه سوال های تشریحی ترجمه شده از تمرین های پایان فصل کتاب مرجع شیمی وایتن، شامل ۴۳ سوال تشریحی مربوط به فصل های ۱ و ۲ شیمی دهم، فصل ۲ شیمی یازدهم و فصل ۳ شیمی دوازدهم برای شما آماده شده است.

مطالعه کردن درس شیمی احتیاج به استراتژی و روش های مناسبی دارد یکی از دلایلی که سبب بهبود نمره شما و تراز می شود داشتن روش مطالعاتی درست می باشد کشف کردن این روش ها مطابق با تجربه بدست آمده و علاوه بر این از روش های دوستان و افراد موفق الگوبرداری شده است.

در کل سعی کنید اول متن کتاب درسی را مطالعه کنید مطالب که حفظی هستند را حفظ کرده برای مثال کتاب شیمی دو حفظی و مفهومی می باشد پس از ان جزوه معلم را مطالعه کنید کتاب های تست به این روش بوده معمولا درسنامه داشته و اول سعی کنید که درسنامه را مطالعه کرده بعد تست بزنید در دور اول تست های آموزشی را زده و در تست زدن آموزشی سوالات را یک تست یک تست چک کنید و پس از آن در دفعه های بعدی به صورت امتحانی تست بزنید به این معنی که ۵۰ تست را یکجا حل نمایید.اگر فردی بدون مسلط شدن و مطالعه به سراغ تست زدن برود کار جالبی انجام نداده است و در سوال های تست که دارای نکته های ظریفی هستند گیج می شود.

دانلود سوالات تشریحی کتاب مرجع شیمی

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه تلگرامی چت کنکوری و مشاوره ای

بستن
بستن