می نویسم
دانلود نمونه سوالات امتحانیدهمکمک آموزشیمتوسطه دوم

سوالات منتخب فصل اول شیمی دهم

دانلود سوالات منتخب فصل اول شیمی دهم

سوالات منتخب فصل اول شیمی دهم

دانلود سوالات منتخب فصل اول شیمی دهم

دانلود سوالات فصل اول شیمی

سوالات منتخب فصل اول شیمی دهم
سوالات منتخب فصل اول شیمی دهم

در این پست سوالات منتخب فصل اول شیمی دهم از دبیران سراسر کشور برای شما آماده شده است.این فایل ۱۰ صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

روش مطالعه کردن درس شیمی مثل زیست شناسی است به این معنی که توجه اصلی شما باید به کتاب درسی باشد روش کار شما هم به این صورت باشد که زمانی که دبیر شما یک فصلی از کتاب را کامل درس داده و جزوه ای که به شما می دهد را مطالعه کرده و نکته هایی که درجزوه وجود دارند شامل فرمول ها را به کتاب درسی وارد کنید و بخش های حفظی کتاب درسی را مشخص کنید و هدف شما از این کار یکی شدن منبع کتاب و توجه کردن به نکته های حفظی باشد.

سعی کنید اول کتاب درسی را بخوانید و بعد از آن تست بزنید زمانی که تست می زنید نکته هایی را هم که بلد نیستید و آن هایی را هم که درست جواب می دهید ولی به نظرتان نکته های خوبی داشته اند را یادداشت کرده و دوباره آن ها را مرور کنید برای محاسبه کردن شیمی ریاضی شما هم باید قوی باشد.

شما باید تا اندازه تمرین داشته باشید که به محض دیدن یک تست راه حل آن در ذهن شما بیاید علاوه بر این واکنش سوالات را هم کامل حفظ کنید تا وقت شما برای این قسمت ها هدر نرود در کل تمرین کردن زیاد بهترین روش بای راحت شدن سوال های شیمی است که سبب بالا بردن سرعت شما در زمان پاسخ به تست ها خواهد شد.

دانلود سوالات منتخب فصل اول شیمی ده

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن