moshavere-[irantooshe.ir]telegram irantooshe
جزوه درسیدهمکمک آموزشیمتوسطه دوم

جزوه طلایی فیزیک دهم مبحث ویژگی های ماده

دانلود جزوه طلایی فیزیک دهم مبحث ویژگی های ماده

دانلود جزوه طلایی فیزیک دهم مبحث ویژگی های ماده

 جزوه طلایی فیزیک دهم مبحث ویژگی های ماده

دانلود رایگان جزوه طلایی فیزیک دهم مبحث ویژگی های ماده

جزوه درس فیزیک پایه دهم ویژگی های مواد
جزوه درس فیزیک پایه دهم ویژگی های مواد

جزوه طلایی فیزیک دهم مبحث ویژگی های ماده

در این پست گام به گام عربی دوازدهم هنرستان فنی حرفه ای و کاردانش برای شما آماده شده است.این گام به گام ۲۵ صفحه دارد و پاسخ ترجمه – تمرین ها و … در این گام به گام آمده است.

روش مطالعه کردن این درس به وسیله رتبه های برتر خیلی جالب است خیلی از دانش اموزان برای جبران کردن درصد کم عربی درس دین و زندگی را بیشتر می زنند تا با خیال خودشان درصد پایین عربی جبران گردد ولی اینطور نیست باید برای اینکه رتبه برتر را بدست آورید در هر درس باید به طور متوسط پنجاه ، شصد درصد بزنید و در این سالها باید درصد درس های عمومی بین ۷۰ تا نود درصد باشد تا بتوانید به رتبه ای که دوست دارید برسید.

اگر این درس را به صورت مفهومی بیاموزید با خیال راحت می توانید یک درصد بالایی را از آن درس بدست بیاورید.سعی کنید که این درس را در تابستان جمع بندی کنید شما باید در تابستان این درس را به اتمام رسانده و همه نکته های آن را هم یاد بگیرید.اول کلمه های هر درس را از کتاب های قلمچی و گاج مطالعه کرده و پس از آن سراغ متن درسی بروید و آن را ترجمه کنید.

برای آموختن قواعد هم از کتاب های کمک درسی استفاده کرده چون تنها برای افرادی خوب است که در روی قواعد کامل تسلط داشته باشند.پس از اینکه در روی تمرین ها مسلط شدید به سراغ متن درسی بروید و قواعدی را که یاد گرفتید در متن درس پیدا کنید.

 

دانلود جزوه طلایی فیزیک دهم مبحث ویژگی های ماده :

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + چهارده =

بستن