دانلود آزمون های آزمایشی ۲۳ شهریور ۹۷

دانلود کنکور آزمایشی

دانلود آزمون های آزمایشی ۲۳ شهریور ۹۷

* بروز رسانی : سوالات قلم چی قرار گرفت *

سلام و عرض ادب خدمت شما دانش آموزان عزیز
کنکور یک آزمون بزرگ و سخت برای همه شما دانش آموزان به شمار می آید پس باید برای کنکور آماده بود، یکی از این آمادگی ها شرکت در آزمون های آزمایشی است.

آزمون های آزمایشی هر دو هفته یک بار در صبح روز جمعه برگزار می شود، در حال حاضر سه موسسه بزرگ گاج، کانون قلم چی، گزینه دو در حال برگزاری آزمون آزمایشی با جامعه آماری بالا در سراسر ایران هستند.

البته بعضی دیگر از موسسه ها هم در حال برگزاری این آزمون ها هستند اما پیشنهاد تیم ایران توشه این است که در این آزمون ها شرکت نمایید.

باکس دانلود آزمون آزمایشی قلم چی ۲۳ شهریور ۹۷

باکس دانلود آزمون آزمایشی گزینه دو ۲۳ شهریور ۹۷

لینک دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون گزینه دو در ساعت ۱۴ مورخ ۲۳ شهریور ۹۷ در سایت ایران توشه قرار گرفت اما به درخواست موسسه گزینه دو در تاریخ ۲۸ مهر ۹۸ از سایت ایران توشه حذف گردید.

سوالات دوازدهم رشته ریاضی

سوالت دوازدهم رشته تجربی

سوالات دوازدهم رشته انسانی

 

باکس دانلود آزمون آزمایشی گاج ۲۳ شهریور ۹۷

به دلیل سیاست های موسسه گاج امکان قرار دادن آزمون های آزمایشی بر روی سایت میسر نمی باشد

مقایسه آزمون های آزمایشی گاج و قلم چی و گزینه دو :

بنیاد آموزشی قلم چی: آزمون های آزمایشی قلم چی برای دانش آموزان باهوش طراحی شده است به عبارتی سوالاتی که در این آزمون ها می آید را فقط دانش آموزان باهوش می توانند پاسخ دهند.

به فرض مثال اگر از ۰ تا ۱۰۰ به کنکور اصلی رتبه ۷۰ داده شود، آزمون های آزمایشی قلم چی رتبه ۹۰ را دارند یعنی سوالات در این آزمون ها حتی از سوالات کنکور هم سخت تر است.

در صورتی که خیلی باهوش نیستید به هیچ وجه در این آزمون ها شرکت نکنید چرا که انگیزه شما را در ادامه تحصیل از بین میبرد.

آزمون های گاج : آزمون های آزمایشی گاج آزمون های خوبی هستند به صورتی که از یک درسی که ۲۵ سوال دارد ۱۰ تست سریع الجواب دارد و ۱۵ تست سخت تر و نکته دارد، همانطور که گفته شد اگر به کنکور رتبه ۷۰ را بدهیم آزمون های آزمایشی گاج در رده ۷۵ الی ۸۰ قرار میگیرند.

در صورتی که سطح علمی مناسبی دارید پیشنهاد می شود در این سری آزمون ها شرکت کنید.

آزمون های آزمایشی گزینه دو: این آزمون ها بسیار خوب و راحت هستند و می توان گفت سطح سوالات حتی از سطج سوالات کنکور آسان تر هستند مثلا در رده بندی ۵۰ الی ۶۰ قرار میگیرد.

اما باید بدانید خود سازمان سنجش هم چندسالی است که آزمون های آزمایشی برگزار می کند اما این آزمون ها هم در حد همین آزمون های گزینه دو هستند.

اما به شما پیشنهاد میکنیم در سه آزمون جامع سنجش که در پایان سال تحصیلی ( از فروردین تا تیر ماه ) برگزار میشود شرکت نمایید چرا که در این چندساله هر سال تعدادی سوال تکراری بین آزمون های جامع سنجش با آزمون اصلی کنکور دیده شده است.

البته بهترین کار این است که شخصا در جلسه آزمون آزمایشی حاضر شوید و به سوالات پاسخ دهید تا با فضای آزمون آشنا شوید.

اما ما برای آن دسته از دانش آموزانی که توانایی مالی شرکت در این آزمون ها را ندارند و یا آن دسته از دانش آموزانی که از جلسه آزمون جا مانده اند این آزمون ها را به صورت رایگان در سایت قرار داده ایم.

به امید موفقیت شما دانش آموزان. تیم ایران توشه

 

برچسب ها

۲ نظر

    1. سلام و عرض ادب آقا هادی عزیز
      متاسفانه آزمون نظام قدیم ۲۳ شهریور قلم چی به هیچ وجه بیرون نیامد و در هیچ منبعی موجود نیست ، اما برای آزمون بعدی یعنی آزمون ۶ مهر ۹۷ در صورتی که سوالات نظام قدیم بیرون بیاد در اولین فرصت براتون بارگذاری خواهیم کرد.
      موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه چت درسی و مشاوره ای

بستن
بستن