آزمون آزمایشیکمک آموزشی

آزمون ۱۹ مهر ۹۸ قلم چی

سوالات و پاسخنامه آزمون 19 مهر قلم چی

دانلود آزمون قلم چی ۹ مهر ۹۸

دانلود آزمون ۹ مهر ۹۸ قلم چی ؛ سوالات به همراه پاسخنامه

سوالات و پاسخنامه آزمون ۹ مهر قلم چی

لینک دانلود پس از انتشار رسمی و بعد از آزمون حضوری بر روی سایت قرار گرفت

آزمون 19 مهر 1398 قلمچی
آزمون ۱۹ مهر ۱۳۹۸ قلمچی

دانلود آزمون ۱۹ مهر ۹۸ قلم چی ؛ سوالات به همراه پاسخنامه

به نام خداوند مهربان ، به اطلاع می رساند با شروع سال تحصیلی ۹۸-۹۹ بخش آزمون آزمایشی وب سایت ایران توشه مجددا شروع به فعالیت می نماید.

موسسات آموزشی بزرگ همچون قلم چی و گاج و گزینه دو و حتی خود سازمان سنجش در طول سال تحصیلی برنامه مدونی برای برگذاری آزمون های آموزشی دارند.

شرکت در این آزمون ها باعث میشود شما قبل از حضور در آزمون کنکور سراسری حداقل یک بار تجربه شرکت در آزمون را داشته باشید، از سوی دیگر این موسسه ها با طرح سوالات آسان ، متوسط ، سخت شما را آماده کنکور سراسری میکنند.

همانطور که قبلا در پست های پیشین هم توضیح داده بودیم آزمون های قلم چی معمولا سخت تر از سوالات کنکور سراسری و آزمون های قلم چی و گزینه دو در یک سطح با کنکور سراسری و سوالات مطرح شده در آزمون های سنج کمی آسان تر از کنکور سراسری می باشد.

به زودی پستی با عنوان ” در کدام آزمون آزمایشی شرکت کنیم؟ ” در ایران توشه منتشر خواهد شد که به صورت تخصصی به این موضوع خواهد پرداخت.

ثبت نام در آزمون های آزمایشی با هزینه های مناسبی در چند موسسه ای که گفتیم امکان پذیر هست و داوطلبان می توانند شرکت کنند؛ اما برای آن دسته از داوطلبانی که توانایی شرکت در این آزمون ها را ندارند ما در این پست آزمون ۵ مهر قلم چی را قرار میدهیم.

دانلود سوالات و پاسخ نامه تشریحی آزمون ۵ مهر ۹۸ کانون قلم چی

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه تلگرامی چت کنکوری و مشاوره ای

بستن
بستن