سرای دانش فدکمی نویسم
آزمون آزمایشیکمک آموزشی

دانلود آزمون آزمایشی ۵ بهمن ۹۷

دانلود آزمون آزمایشی 5 بهمن ماه ۱۳۹۷ (به تفکیک برگزار کننده)

خلاصه نوشته
  • در هر آزمونی به خصوص آزمون سراسری آشنایی با نحوه طرح سوال می‎تواند کمک شایانی را به داوطلبان کنکور نماید. موسسات آموزشی با اطلاع از این موضوع به صورت دوره‎ای اقدام به برگزاری آزمون‎هایی می نمایند که خود همین مسئله می تواند کمک شایانی را به داوطلب نماید. اما از آنجایی که داوطلبان امکان حضور در تمامی آن‎ها را ندارند نمی‎توانند بهره کافی را از این سوالات ببرند.

دانلود آزمون آزمایشی ۵ بهمن ۹۷

دانلود آزمون آزمایشی ۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ (به تفکیک برگزار کننده)

آزمون آزمایشی ۵ بهمن ماه ۹۷ قلم چی و گاج و گزینه دو

دانلود آزمون آزمایشی 5 بهمن 97
دانلود آزمون آزمایشی ۵ بهمن ۹۷

در هر آزمونی به خصوص آزمون سراسری آشنایی با نحوه طرح سوال می‎تواند کمک شایانی را به داوطلبان کنکور نماید. موسسات آموزشی با اطلاع از این موضوع به صورت دوره‎ای اقدام به برگزاری آزمون‎هایی می نمایند که خود همین مسئله می تواند کمک شایانی را به داوطلب نماید. اما از آنجایی که داوطلبان امکان حضور در تمامی آن‎ها را ندارند نمی‎توانند بهره کافی را از این سوالات ببرند.

به همین دلیل ما در وب سایت ایران توشه به صورت دوره‎ای نمونه سوالات این آزمون‎ها را (البته در صورت امکان انتشار آن در سطح وب و نداشتن منع قانونی و حق کپی رایت) در یک پکیج کامل در اختیار داوطلبان قرار می‎دهیم که داوطلبان کنکور بتوانند به دیدی جامع‎تر از این برسند. البته وب سایت ایران توشه به داوطلبان توصیه می نماید که برای داشتن آمادگی بیشتر در آزمون های این موسسات شرکت نمایند تا بتوانند به درک بهتری از این آزمون ها را داشته باشند

در پست امروز قصد داریم آزمون آزمایشی هجدهم آبان ماه ۱۳۹۷ را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امیدوارم ما را از نظرات ارزشمند خود بی‎بهره نسازید.

باکس دانلود آزمون آزمایشی قلم چی ۵ بهمن ۹۷
باکس دانلود آزمون آزمایشی گزینه دو ۵ بهمن ۹۷

لینک دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون گزینه دو به درخواست موسسه گزینه دو از سایت ایران توشه حذف گردید.

سوالات دوازدهم رشته ریاضی عمومی

سوالت دوازدهم رشته تجربی عمومی

سوالات دوازدهم رشته ریاضی تخصصی

سوالات دوازدهم رشته تجربی تخصصی

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن