رقابت با خویشتن

abolfazell    0

  • avatar

  abolfazell  ۱۳۹۹/۲/۲۰، ۰۴:۵۲ عصر

  مدیر کل سایت


  *******
  #1

  ???رقابت با خویشتن ???


  رقابت سازنده یکی از اصول پیشرفت و موفقیت است . گاهی پیش می اید که تعامل بادوستان هم رشته خود سبب شکل گیری رقابت منفی میان دانش اموزان می شود‌
  فراموش نکنید که مهم ترین رقیب هر انسانی خود اوست.
  رقابت با خویشتن به شما کمک می کند تا نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و سعی کنید هر روز را برای بهتر شدن وضعیت تحصیلی خود و حرکت به سوی موفقیت تلاش بیشتری داشته باشید.
  منظور از رقابت با خویشتن این است که هر هفته دفتر برنامه ریزی خود را نسبت به هفته قبل بررسی کنید و بکوشید برای خود اهداف عملیاتی ساده ای تعریف کنید تا هر هفته نسبت به هفته گذشته پیشرفت داشته باشید .
  به طور مثال سعی کنید صبح ها یک ربع زود تر بیدار شوید و درس خواندن را زود تر شروع کنید ،ده دقیقه کمتر استراحت کنید ؛ کیفیت درس خواندن خود را بالا ببرید یا شب ها کمی دیر تر درس را تمام کنید همه این ها اهداف ساده ای هستند؛ اما باور داشته باشید که اجرایی کردن ان ها کمک می کند تا روز به روز کیفیت و کمیت مطالعه خود را افزایش دهید.
  مهم نیست شروعتون کی باشه، اول هفته، اول ماه، شنبه یا هر زمان دیگه ای مهم اینه همین حالا، تو همین لحظه، دقیقا چند ثانیه بعد از این که متنو خوندی شروع کنی مطمعن باش میتونی ستاره خودت شو
  فراموش نکید بسیاری ازدانش اموزان در نیمه راه،انگیزه خود را برای ادامه مسیر از دست میدهند.
  اما رقابت با خویشتن به شما انگیزه لازم را میدهد تا از رسیدن به اهداف خود دست نکشید فقط کافیه هر هفته خود را با هفته قبل مقایسه کنید، و اشتباهات رو تکرار نکنید و گام های موفقیت رو بردارید و به طور مداوم در رقابت با خویشتن باشید.
  برای رسیدن به اهداف خود دست نکشید و راهتان را استوار تر از قبل ادامه دهید.


  ----------‐----------------------------------------------
  ایران توشه

  اللهم الرزقنا نظر الوجه المهدی (عج)


  (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۹/۲/۲۰، ۰۴:۵۳ عصر، توسط abolfazell.)
  سپاس شده توسط


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: