دانلود نمونه سوالات امتحانیسوالات تستیکمک آموزشیمتوسطه دومنوبت اولنوبت دومیازدهمیازدهم تجربییازدهم ریاضی

۸۰۰ تست زبان پایه یازدهم ؛ دانلود سوالات تستی زبان انگلیسی

دانلود سوالات تستی زبان انگلیسی

خلاصه نوشته
  • در این پست نمونه سوالات زبان انگلیسی پایه یازدهم برای شما گردآوری شده است.این جزوه 150 صفحه دارد و شامل 800 سوال می باشد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.
800 سوال تستی زبان انگلیسی
۸۰۰ سوال تستی زبان انگلیسی

۸۰۰ تست زبان پایه یازدهم ؛ دانلود سوالات تستی انگلیسی پایه یازدهم

در این پست نمونه سوالات زبان انگلیسی پایه یازدهم برای شما گردآوری شده است.این جزوه ۱۵۰ صفحه دارد و شامل ۸۰۰ سوال می باشد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

روش مطالعه زبان انگلیسی:

در روش مطالعه کردن زبان انگلیسی دایره لغت اهمیت زیادی دارد.این درس جزو درس هایی بوده که احتیاج به تکرار و تمرین زیادی دارد.این درس برای کسانی که کنکور و امتحان دارند خیلی اهمیت دارد.در روش مطالعه زبان انگلیسی اول شما باید به کلمه هایی که املای آن ها اهمیت دارند توجه داشته باشید.یکی از بحث های مهم معنی لغات این درس بوده و در این بخش را باید درون متن و جمله بیاموزید چون امکان دارد یک کلمه در جمله های متفاوت معنی آن فرق داشته باشد.

در مطالعه ترجمه فقط به لغت های آخر کتاب توجه نداشته باشید همه قسمت های کتاب را مثل درون متن،جدول،سوال ها و قسمت مکالمه را با دقت مطالعه نمایید.لغت های جدید را درون یک دقترچه نوشته و آنها را مرور کرده و کلمه های جدید را اضافه نمایید.برای مطالعه کردن گرامر باید همه بحث های اولیه مثل تعریف نقش،ساختار جمله ها و روش سوالی و منفی کردن را با دقت مطالعه کنید سعی کنید بعد از مطالعه کردن هر درس آن را در متن اصلی پیدا کنید.

در امتحان بهترین روش این است که اول سوال ها را خوانده تا با موضوعش آشنایی پیدا کنید چون با این روش می توانید با سرعت بالایی پاسخ را در متن پیدا کنید یا بدون مطالعه متن با توجه کردن به اطلاعات عمومی خودتان جواب را بنویسید.این یک روش تستی از طرف طراحان بوده تا زمان افرادی که به سراغ متن رفته به هدر برود.

قدم اول برای یادگرفتن زبان انگلیسی تسلط داشتن در روی متن و مطالعه سریع و مفهومی آن می باشد.قدم دوم یادگرفتن گرامر می باشد شما باید به نکته های ریز گرامی دقت کنید.بهترین روش مطالعه کردن متن های انگلیسی می باشد چون در زمان مطالعه کردن متن باید به همه ضمایر،زمان ،ارتباط جمله ها با هم،نشانه گذاری و کلمه های ربط توجه زیادی داشته باشید.

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه تلگرامی چت کنکوری و مشاوره ای

بستن
بستن