دانلود جزوه زبان فارسی دوازدهم تجربی و ریاضی

جزوه زبان فارسی دوازدهم تجربی و ریاضی

دانلود جزوه زبان فارسی دوازدهم تجربی و ریاضی
دانلود جزوه زبان فارسی دوازدهم تجربی و ریاضی

در این پست جزوه زبان فارسی دوازدهم برای شما گردآوری شده است.این جزوه ۹۳ صفحه دارد و پاسخ همه فعالیت ها ،خود آزمایی ها در این جزوه آمده است.

روش مطالعه زبان فارسی :

زبان فارسی در کنکور سراسری تقریبا ۶ سوال در مباحث ،جمله ساده،نگارش و اجزای آن،نقش دستوری واژه،وابسته و…. طرح می شود و معمولا سوالات پایانی درس ادبیات هستند توصیه ما به شما در این بخش این است که اگر به جواب سوالی اطمینان ندارید به سوالات آن مبحث پاسخ ندهید ولی این نکته را هم توجه کنید که اگر تسلط در این درس داشته باشید خیلی راحت می توانید در این درس تست های خوبی بزنید.

یکی از نکاتی که شما باید به آن توجه کنید مبحث تکواژ و شمردن آن ها است راه های مختلفی وجود دارد مثلا جدا کردن آن ها با مداد و شمردن آن ها و در هنگام مطالعه متن به محاسبه تکواژ بپردازید یا راه هایی که به نظر خودتان ساده است را امتحان کنید ولی یک روش را امتحان کنید و با آن تست تمرین کنید اگر  واژه هایی را دید که تکواژ آن ها را نمی دانستید همه آن ها را یادداشت کنید و مرورشان کنید.

در ایران توشه بخوانید:

دانلود جزوه زبان فارسی کنکور

دانلود جزوه درس استعاره بخش تشخیص زبان فارسی

کتاب زبان و ادبیات فارسی عمومی دوره دوم متوسطه پایه دوازدهم

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد 

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

* گروه تلگرامی چت درسی و کنکور *

بستن
بستن