جزوه درسیدوازدهمدوازدهم تجربیدوازدهم ریاضیکمک آموزشیمتوسطه دوم

جزوه تست های فصل سوم شیمی دوازدهم با پاسخ تشریحی

دانلود جزوه تست هاي فصل سوم شیمی دوازدهم با پاسخ تشریحی

دانلود جزوه تست های فصل سوم شیمی دوازدهم با پاسخ تشریحی

 جزوه تست های فصل سوم شیمی دوازدهم با پاسخ تشریحی

دانلود رایگان جزوه تست های فصل سوم شیمی دوازدهم با پاسخ تشریحی

جزوه تست های شیمی فصل سوم پایه دوازدهم + پاسخ
جزوه تست های شیمی فصل سوم پایه دوازدهم + پاسخ

جزوه تست های فصل سوم شیمی دوازدهم با پاسخ تشریحی

در این پست گام به گام عربی دوازدهم هنرستان فنی حرفه ای و کاردانش برای شما آماده شده است.این گام به گام ۲۵ صفحه دارد و پاسخ ترجمه – تمرین ها و … در این گام به گام آمده است.

روش مطالعه کردن این درس به وسیله رتبه های برتر خیلی جالب است خیلی از دانش اموزان برای جبران کردن درصد کم عربی درس دین و زندگی را بیشتر می زنند تا با خیال خودشان درصد پایین عربی جبران گردد ولی اینطور نیست باید برای اینکه رتبه برتر را بدست آورید در هر درس باید به طور متوسط پنجاه ، شصد درصد بزنید و در این سالها باید درصد درس های عمومی بین ۷۰ تا نود درصد باشد تا بتوانید به رتبه ای که دوست دارید برسید.

اگر این درس را به صورت مفهومی بیاموزید با خیال راحت می توانید یک درصد بالایی را از آن درس بدست بیاورید.سعی کنید که این درس را در تابستان جمع بندی کنید شما باید در تابستان این درس را به اتمام رسانده و همه نکته های آن را هم یاد بگیرید.اول کلمه های هر درس را از کتاب های قلمچی و گاج مطالعه کرده و پس از آن سراغ متن درسی بروید و آن را ترجمه کنید.

برای آموختن قواعد هم از کتاب های کمک درسی استفاده کرده چون تنها برای افرادی خوب است که در روی قواعد کامل تسلط داشته باشند.پس از اینکه در روی تمرین ها مسلط شدید به سراغ متن درسی بروید و قواعدی را که یاد گرفتید در متن درس پیدا کنید.

 

دانلود جزوه تست های فصل سوم شیمی دوازدهم با پاسخ تشریحی :

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه تلگرامی چت کنکوری و مشاوره ای

بستن
بستن