کد تخفیف ماز
کد تخفیف ماز

جزوه ایمنی زیست پایه یازدهم

دانلود جزوه ایمنی زیست یازدهم

جزوه ایمنی زیست پایه یازدهم

دانلود جزوه ایمنی زیست یازدهم

دانلود جزوه درسی ایمنی زیست پایه یازدهم

جزوه ایمنی زیست پایه یازدهم
جزوه ایمنی زیست پایه یازدهم

در این پست جزوه ایمنی زیست یازدهم برای شما آماده شده است.این جزوه ۱۵ صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

روش مطالعه کردن زیست برای کنکور باید به روشی باشد که شما تنها مفاهیم زیست را حفظ نکنید شما باید مفاهیم را خوب بفهمید تا بتوانید در کنکور به سوال های مفهومی هم جواب درست بدهید در این سال ها تنها تست های حفظی از درس زیست شناسی در کنکور نیامده است داشتن تست های محاسباتی سنگین از قسمت ژنتیک هم مورد توجه طراحان سوال هم بوده است.به همین خاطر حفظ کردن این درس نمی توانید کمک زیادی به شما کند و شما باید مفاهیم را به خوبی متوجه شوید.

سعی کنید پیش از اینکه معلم در کلاس درس را می خواهد بدهد یک پیشخوانی از آن داشته باشید و پس از تعطیل شدن از مدرسه در همان روز آن را مطالعه کنید.برای مطالعه کردن یک فصلی از درس زیست سعی کنید مطالب را به روش پاراگراف پاراگرف بخوانید یک پاراگراف را خوانده و در زیر مطالب مهم هم خط بکشید و یا با ماژیک هم علامت بزنید.ددر بار دوم همان قسمت را به صورت عمیق تری مطالعه کرده و در دفعه سوم هم مطالب را حفظ و بدون نگاه به کتاب برای خودتان بازگو نمایید.

کد تخفیف کلاسینو
کد تخفیف کلاسینو

در پایان هم قادر هستید که مطالبی را که مطالعه کرده اید به روش تیترواری در یک برگه نوشته و برای مطالعه کردن در آینده از آن استفاده کنید.

جزوه ایمنی زیست پایه یازدهم

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد

منبع
ایران توشه

+ برای دانلود بر روی لینک داخل جعبه سبز رنگ کلیک نمایید.
+ برای دانلود آسان تر در ویندوز از نرم افزار IDM و در اندروید از ADM استفاده نمایید.
+ فایل ها را با Adobe Reader اجرا نمایید.

(چنانچه مشکلی برای دانلود دارید اینجا کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

پانسیون مطالعاتی کنکور