سرای دانش فدکمی نویسم
پاسخ مسائل درسیدانلود گام به گامدهممتوسطه دوم

گام به گام کتاب درسی شیمی پایه دهم

دانلود گام به گام کتاب درسی شیمی پایه دهم

گام به گام کتاب درسی شیمی پایه دهم

دانلود گام به گام کتاب درسی شیمی پایه دهم

دانلود حل المسائل شیمی دهم

گام به گام کتاب درسی شیمی پایه دهم
گام به گام کتاب درسی شیمی پایه دهم

در این پست پاسخ تمرینات کتاب شیمی دهم برای شما آماده شده است.این جزوه ۴۲ صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

این درس هم برای تجربی و هم برای ریاضی دارای اهمیت بالایی بوده که برای زیر گروه تجربی پس از زیست دارای ضریب بالایی است و در رشته داروسازی با داشتن ضریب چهار جزو با اهمیت ترین درسها به شمار می رود.به خاطر اینکه سوال های شیمی جزو آخرین سوالات بده داوطلب خسته می شود و قادر نیست که به آن ها جواب بدهد به همین خاطر افرادی که این درس را بالا می زنند دارای رتبه خوبی هستند.

برای تسلط در شیمی و گرفتن نتیجه مناسب سعی کنید که در هفته تا ۳۰۰ تست را بررسی نمایید.در این درس ما حفظی نداریم سوال ها به دو گروه مفهومی و مساله تقسیم بندی خواهند شد برای پاسخ دادن به سوال های مفهومی باید مطلب کتاب را با دقت زیادی مطالعه نموده و از تحلیل ها و آموزش های دبیرتان درست استفاده کنید و تست های ده سال آخر را بررسی نمایید.

شما باید همه واکنش ها را بلد باشید واکنش هایی هستند که دارای قاعده خاصی نبوده و باید با تکرار و تمرین آن ها را حفظ نمایید.برای مطالعه کردن و حل کردن تست در منزل سعی کنید تا زمان دست کم شش ماه از ماشین حساب استفاده نکرده و در مساله های چند مرحله ای نیازی ندارد در هر مرحله ای تقسیم و ضرب کنید تا به یک عدد واحدی برسید.

سعی کنید از یک کتاب کنکور در کنار کتاب درسیتان استفاده نمایید یک کتاب که درسنامه را خلاصه و سوال های چند سال را شرح داده باشد کتاب مناسبی به شمار می رود.

دانلود گام به گام کتاب درسی شیمی پایه دهم

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن