سرای دانش فدکمی نویسم
پاسخ مسائل درسیدانلود گام به گاممتوسطه اولهفتم

دانلود گام به گام مطالعات اجتماعی هفتم

گام به گام مطالعات اجتماعی هفتم

دانلود گام به گام مطالعات اجتماعی هفتم
دانلود گام به گام مطالعات اجتماعی هفتم

در این پست گام به گام مطالعات اجتماعی پایه هفتم برای شما گردآوری شده است.این گام به گام ۴۸ صفحه دارد و پاسخ فعالیت ها و کاربرگ ها در این گام به گام آمده است.

روش صحیح مطالعه کردن:

شاید بارها برای شما پیش آمده که دانش آموزی می گوید من حوصله خواندن را ندارم یا از مطالعه خسته شده ام یا ده بار مطالعه می کنم ولی یاد نمی گیرم.واقعیت در اینجاست که خیلی از دانش آموزان روش صحیح مطالعه کردن را نمی دانند برای اینکه یادگیری شما زیاد شود باید مطالعه ای مناسب داشته باشید.

مطالعه کردن بدون نوشتن روش نادرستی است شما باید مطالب را خوب بخوانید و نکته های مهم را یادداشت کنید تا هم با مطلب درگیر شوید و در آینده اگر نیاز داشتید مطالب را مرور کنید.سعی کنید در کتاب حاشیه بنویسید روش مناسب ولی کامل نیست چون در این روش اول مطلب را درک می کنید بعد نت برداری می کنید.

کلید برداری یکی از روش های خوب برای نوشتن و خواندن نکته های مهم می باشدبعد از آنکه شما مطلبی را درک کردید نکته های مهم را به صورت کلیدی یادداشت کنید تا با دیدن آن کلمه مفهوم جمله را به خاطر بیاورید.

سعی کنید بیشتر از سی دقیق مطالعه نکنید بعد از نیم ساعت مطالعه کردن پانزده دقیقه استراحت کنید و بعد مطالعه کنید.یادداشت برداری کردن در موقع مطالعه می تواند به شما در یادگیری کمک زیادی کند.

در ایران توشه بخوانید:

دانلود گام به گام ریاضی پایه هفتم

دانلود گام به گام درس علوم پایه هفتم کامل

دانلود جزوه ریاضی پایه هفتم

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد 

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن