می نویسم
پاسخ مسائل درسیدانلود گام به گامدوازدهمدوازدهم انسانیمتوسطه دوم

دانلود گام به گام علوم و فنون ادبی پایه دوازدهم انسانی

گام به گام علوم و فنون ادبی پایه دوازدهم انسانی

خلاصه نوشته
  • در این پست گام به گام علوم و فنون ادبی پایه دوازدهم انسانی برای شما گردآوری شده است.این گام به گام 37 صفحه دارد و پاسخ کامل خود آزمایی ها و ...... از ابتدا تا انتهای کتاب در این گام به گام آمده است.

دانلود گام به گام علوم و فنون ادبی پایه دوازدهم انسانی

دانلود گام به گام علوم و فنون ادبی پایه دوازدهم انسانی

گام به گام علوم و فنون ادبی پایه دوازدهم انسانی

دانلود گام به گام علوم و فنون ادبی پایه دوازدهم انسانی
دانلود گام به گام علوم و فنون ادبی پایه دوازدهم انسانی

در این پست گام به گام علوم و فنون ادبی پایه دوازدهم انسانی برای شما گردآوری شده است.این گام به گام ۳۷ صفحه دارد و پاسخ کامل خود آزمایی ها و ……  از ابتدا تا انتهای کتاب در این گام به گام آمده است.

روش مطالعه علوم و فنون ادبی:

یکی از مشکلاتی که معمولا داوطلبان گروه انسانی دارند مربوط به درس های اختصاصی آن ها می باشد به خاطر اینکه حجم مطالب زیاد است و احتیاج به این دارد که شما مطالعه عمیق تری را داشته باشید.اگر شما بهترین روش مطالعه را داشته باشید سبب می شود که مطالب را به صورت مفهومی و عمیق مطالعه نمایید و علاوه بر این بتوانید زمان را هم مدیریت کنید.مطالعه درس های انسانی نیاز به این دارد که شما تکنیک و مهارت های آن را بلد باشید.

شما می توانید برای اینکه منابع را برطبق توانایی های خودتان انتخاب کنید از یک مشاوری که تجربه دارد کمک بگیرید و یک برنامه ریزی درستی را برای مطالعه خود داشته باشید.اگر شما از تجربیات مشاور هایی که تخصص دارند استفاده کنید می تواند یک انگیزه خوبی برای درس خواندن و کنترل کردن استرس شما داشته باشد.

ممکن است که این درس به اندازه کتاب فارسی لذت بخش نباشد ولی جذابیت های خودش را هم دارد.این درس ترکیبی از آرایه های ادبی و تاریخ ادبیات می باشد.برای مطالعه تاریخ ادبیات یکی از بهترین روش های مطالعه این است که فکر کنید دارید داستان می خوانید و می خواهید شخصیت های داستان و مسیر زندگی آن ها را یاد بگیرید.اگر ساده بخواهیم بگوییم یعنی شما از یک سفر تاریخی لذت ببرید که دارای طعم ادبی می باشد.

برای اینکه بتوانید آثار نویسندگان و شاعران را حفظ کنید می توانید از لایتنر و فلش کارت استفاده نمایید.می توانید خودتان هم فلش کارت تاریخ ادبیات را بسازید و در وقت هایی که تایم آزاد دارید آن ها را تکرار کنید.خیلی لذت بخش است وقتی می بینید که بعد از یک مدتی که مطالعه کرده اید همه را حفظ هستید.صبر داشته باشید و به ذهنتان افکار منفی راه ندهید با مرور هر روز و منظم به خودتان اثبات کنید که شما دارای یا حافظه قوی برای مطالعه هستید.

این همه زیبایی که شعر ها دارند به دلیل وجود آرایه های ادبی هستند و وقتی که آن ها را یاد بگیرید فهم بهتری را خواهید داشت و به همین خاطر لذت بیشتری را هم از درس خواهید برد شما تنها باید مهارت تشخیص آن را بدست آورید و راهش هم این است که شما اشعار و متن های بیشتری را مطالعه کنید و آرایه های آن ها را کشف کنید.علاوه بر اینکه مطالعه می کنید تست هم بزنید که به شما کمک خواهد کرد و البته یک زمان مشخصی دارد که باید آن را برنامه ریزی کنید.

بهتر است به آرایه هایی که به هم شباهت دارند ولی فرق دارند دقت بیشتری داشته باشید بعضی اوقات یک نکته انحرافی از سوال ها همین نکته است.

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

۷ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن