پاسخ مسائل درسیدانلود گام به گامدوازدهمدوازدهم تجربیمتوسطه دوم

گام به گام گسسته دوازدهم

دانلود گام به گام ریاضیات گسسته پایه دوازدهم

گام به گام ریاضیات گسسته پایه دوازدهم
گام به گام ریاضیات گسسته پایه دوازدهم

دراین پست گام به گام گسسته دوازدهم برای شما گردآوری شده است.این گام به گام ۱۰۲ صفحه دارد و جواب همه سوالات در این گام به گام آمده است. لینک دانلود مستقیم در انتهای پست قرار گرفته است.

روش مطالعه ریاضیات گسسته:

قسمت نظریه گراف یکی از قسمت هایی از ریاضی می باشد که هر سال تستی از این قسمت در کنکور می آید.برای حل آن اول مفاهیم اصلی را یاد بگیرید و زمان تمرین کردن به سراغ تست کنکور بروید اگر تسلط ندارید به جواب تست نگاه کنید تا به تسلط برسید و متن خود کتاب هم خیلی مهم است مطالعه آن را فراموش نکنید.

از قسمت نظریه اعداد خیلی از داوطلبان به آن توجهی نمی کنند از این قسمت سه سوال در کنکور می آید در این قسمت اغلب طراحان سوال از شما محاسبه کردن ب.م.م را می خواهند معادلات همنهشتی هم مهم است برای مطالعه هم به کنکور سراسری مراجعه کنید.قسمت رابطه و ترکیبات ۲ تست در کنکور می آید و آسان هستند معمولا مثل تمرینات کتاب درسی هستند و مطالعه آن ها می تواند به شما در کنکور کمک کند.

از قسمت احتمال هم ۴ تست در کنکور می اید و ۲ تا از آنها مربوط به سال سوم شما هستند پیشنهاد ما این است که حتما این قسمت را مطالعه کنید و تنها با حل کردن تست های کنکور سراسری بر این قسمت مسلط شوید.

در ایران توشه بخوانید:

دانلود جزوه ریاضیات گسسته پیش دانشگاهی

دانلود گام به گام زیست شناسی ۳ تجربی دوازدهم

جزوه فصل ۴ حسابان دوازدهم

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه تلگرامی چت کنکوری و مشاوره ای

بستن
بستن