می نویسم
پاسخ مسائل درسیدانلود گام به گامدهممتوسطه دوم

گام به گام تولید محتوا دهم

گام به گام کتاب تولید محتوای الکترونیک و برنامه سازی دهم

گام به گام تولید محتوا دهم

فایل PDF + لینک دانلود مستقیم در انتهای پست قرار گرفت.

نام : گام به گام تولید محتوا دهم | دسته بندی: گام به گام

تعداد صفحات: ۸۰ صفحه | پایه: دهم | منتشر شده توسط : ایران توشه

گام به گام تولید محتوای الکترونیک و برنامه سازی دهم : در این پست حل مسائل کامل تولید محتوای الکترونیک و برنامه سازی پایه دهم کامپیوتر فنی حرفه ای برای شما گردآوری شده است.این گام به گام ۸۰ صفحه دارد.
این گام به گام شامل :

  • جواب کنجکاوی های کتاب تولید محتوا دهم

  • جواب پژوهش های کتاب تولید محتوا دهم

  • جواب فعالیت های گروهی کتاب تولید محتوا دهم

  • جواب فعالیت کارگاهی کتاب تولید محتوا دهم

 

گام به گام تولید محتوا دهم کامپیوتر :

قسمتی از گام به گام :

کنجکاوی صفحه ۳:

پاسخ:در شکل ۱ قطع درختان غم و اندوه و بیابان زایی را به همراه دارد ولی در شکل ۲ کاشت درختان در کل ایران نشانگر سرسبزی و حیات و حرکتی ملی است.

جواب فعالیت کارگاهی صفحه ۵:

از دیگر کاربردهای تولید تصاویر به کمک نرم افزار های گرافیکی می توان طراحی و اجرای ست اداری (کارت ویزیت ،پاکت نامه و سربرگ)، بنرهای تبلیغاتی ، کارت دعوت ، اعلامیه ترحیم ،کارت عروسی ،طراحی مهر ،طراحی تصاویر جهت استفاده در شابلون و چاپ روی پیراهن و کلاه و ظروف و ….،کاغذ کادو ،کاغذ دیواری ،پارچه ،طراحی پاکت ها و جعبه های بسته بندی و جلد کتاب و مجله ،روزنامه و…. را نام برد.

پاسخ کنجکاوی صفحه ۱۰:

نماد زنجیر بیانگر این است که عرض و ارتفاع تصویر به هم لینک شده اند و با تغییر یکی دیگری نیز تغییر می کند و مانع از به هم ریختن نسبت طول به عرض تصویر می شود.برای اینکه بتوانیم ابعاد عرض و ارتفاع را مستقلا تغییر دهیم کافی است روی علامت زنجیر کلیک کنیم تابه شکل باز درآید.

پاسخ کنجکاوی صفحه ۷۱:

در تلویزیون از عناصری مانند تصویر و صدا و در رادیو از عنصرصدا استفاده می شود تفاوت بین نشریه کاغذی و نشریه الکترونیکی در فعالیت کارگاهی قبل مشاهده می شود.

پاسخ کنجکاوی صفحه ۷۸:

برای تهیه تصاویری که نیاز به چاپ ندارند مانند تصاویر استفاده شده در نرم افزار ها کیفیت ۹۶dpi (Resolution) کافی است که به صورت پیش فرض در نرم افزار تعریف شده اما اگر نیاز به تهیه تصاویر با کیفیت بالاتر به منظور چاپ دارید بهتر است از کیفیت ۳۰۰dpi استفاده کنید.

پاسخ فعالیت گروهی ص ۱۱۷:

محتوای الکترونیکی صرفا توسط معلمان تهیه نمی شوند و هر کس بنا به شغل و مطالب خود می تواند محتوای الکترونیکی تهیه کند و صرفا آموزشی نیست و می تواند به صورت کاتالوگ تبلیغاتی الکترونیکی یا نشریه الکترونیکی و … باشد.

پاسخ کنجکاوی صفحه ۱۳۳:

می توان مطالب درسی را به صورت بازی حافظه طراحی کرد تا هنرجو به صورت بازی و با جذابیت مطالب را مطالعه کند یا در علوم مختلف می توان کاربردها را به صورت بازی حافظه طراحی کرد تا کاربر با این روش بهتر این مطالب را یاد بگیرد.

پژوهش صفحه ۱۵۵:

در مورد پیش آزمون مثالی زده شود که اگر در آزمون نمره نیاورد به مبحث آموزش انتقال داده شود یا هنر آموز بهتر می تواند بفهمد که سطح کلاس در چه وضعیتی است تا تدریسش را شروع کند یا پیش آزمون دانش آموزان یا کاربران را برای آموزش مقدماتی و متوسط و پیشرفته با توجه به نمره قبولی یا عدم قبولی که در پیش آزمون می گیرد هدایت می کند.

اما در سوالات Knowlage check slide  اسلاید کارنامه مثل سوالات پیش آزمون وجود ندارد و دکمه مرور آزمون هم موجود نیست و از این نوع سوالات بیشتر برای انتقال اطلاعات در مورد موضوعی خاص استفاده می شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن