می نویسم
جزوه درسیدهمکمک آموزشیمتوسطه دوم

جزوه کل واژگان درس زبان دهم

دانلود جزوه کل واژگان درس زبان پایه دهم

جزوه کل واژگان درس زبان دهم

دانلود جزوه کل واژگان درس زبان پایه دهم

جزوه واژگان زبان انگلیسی

جزوه کل واژگان درس زبان دهم
جزوه کل واژگان درس زبان دهم

در این پست جزوه کل واژگان درس زبان دهم برای شما آماده شده است.این جزوه ۲۴ صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

درس زبان انگلیسی بر خلاف درس عربی اهمیت بیشتری برای لغات وجود داشته و بیشتر از قواعد اهمیت دارند.در کنکور به صورت مستقیم هشت تست زبان از واژه ها می آید و جواب دادن به سوال های قسمت کلوز تست احتیاج به این دارد که شما در روی واژه ها تسلط پیدا کنید.

واژه ها حفظی بوده و پس از اینکه آن ها را حفظ کردید باید مرور شوند.یک روشی که خیلی فوق العاده است و سال های زیادی است که داوطلبان از آن استفاده می کنند استفاده کردن از جعبه لایتنر می باشد که در این روش شما کلمه ها در یک زمان مشخص شده مطالعه می کنید و به شما خیلی کمک خواهد کرد تا بتوانید معنی آن را به خوبی یاد بگیرید.البته اپلیکیشن هم برای این کار وجود دارد که خودکار این برنامه ریزی را برای شما انجام خواهد داد و تنها نیاز به وارد کردن واژه ها می باشد.

پس از اینکه واژه های هر درس را خواندید به سراغ تست زدن بروید و بهتر است دست کم یک روز پس از آن تست های واژگان آن درس را کار کنید.بلد بودن واژگان پایه متن و گرامر می باشد و تا وقتی که شما لغات را یاد نگرفته اشید قادر به فهمیدن جمله ها نیستید و به سوال های گرامری هم به خوبی جواب نخواهید داد.پس واژگان زبان انگلیسی را به خوبی یاد گرفته و برای آن ها زمان بگذارید چون پایه کل تست ها در کنکور اول از همه کلمه ها می باشد.

دانلود جزوه کل واژگان درس زبان پایه دهم

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن