کد تخفیف ماز
جزوه درسیکمک آموزشی

جزوه ساختار لوویس ۵۲ گونه مولکول و یون

دانلود جزوه ساختار لوویس ۵۲ گونه ( مولکول و یون )

جزوه ساختار لوویس ۵۲ گونه

دانلود جزوه ساختار لوویس ۵۲ گونه

دانلود جزوه ساختار لوویس ۵۲ گونه مولکول و یون

جزوه ساختار لوویس ۵۲ گونه مولکول و یون

در این پست جزوه ساختار لوویس ۵۲ گونه ( مولکول و یون ) برای شما آماده شده است.این جزوه ۴ صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود نمایید.

توجه کنید که مطالعه کردن چند صفحه از شیمی مثل مطالعه کردن چند صفه از تاریخ و ادبیات نمی باشد متن این درس مشکل تر بوده چون که دارای نمودار،فرمول ،عکس و مفاهیم گوناگون می باشد پس شما باید برای مطالعه،انجام تکلیف و فکر کردن زمان زیادتری را اختصاص بدهید.

بهتر است که قدرت انتقال دادن خودتان را بهبود داده به همین دلی تکلیف های خودتان را دسته بندی نموده و آن ها را به بخش های کوچکی تقسیم نمایید برای نمونه برای مطالعه کردن سی صفحه از کتاب آن را به شش بخش ۵ صفحه ای تقسیم نمایید.به صورت فعال مطالعه داشته باشید و به ایده ها و فکرهای بهتری برای یادگیری بگردید.

از ماژیک برای لایت کردن کتاب استفاده نکنید و به جای این کار بهتر است که خلاصه مطالب کتاب را نوشته و از ایده های کلیدی در حاشیه کتابتان استفاده نمایید.زمانی که شما قصد دارید در حاشیه کتاب چیزی را نوشته سعی کنید که از تفکر و ایده خودتان فرمول یا مثال ها را توضیح بدهید چون این روش به اندازه کلمه های درون متن اهمیت دارد.

در زمان مطالعه کردن امکان دارد سوال هایی برای شما پیش امده ان ها را در یک کاغذی یادداشت نموده و پاسخ آن ها را پیدا کنید و تا شب امتحان صبر نکنید چون در شب امتحان زمان خوبی برای کشف کردن راه حل نمی باشد.

 

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن