جزوه درسیکمک آموزشی

جزوه جمع بندی فارسی کنکور

دانلود جزوه جمع بندی فارسی کنکور

جزوه جمع بندی فارسی کنکور

دانلود جزوه جمع بندی فارسی کنکور

جزوه جمع بندی کنکوری درس فارسی

جزوه جمع بندی فارسی کنکور
جزوه جمع بندی فارسی کنکور

در این پست جزوه جمع بندی فارسی کنکور برای شما آماده شده است این جزوه ۵۲ صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

شما اگر بتوانید درس فارسی را در کنکور به خوبی پاسخ دهید به شما روحیه مثبتی خواهد داد که بتوانید سایر درس ها را هم به خوبی پاسخ بدین و داشتن روحیه مثبت و کنترل کردن جلسه یکی از مهمترین نکاتی بوده که در موفقیت شما تاثیر زیادی دارد پس این نکته را توجه داشته باشید که این درس جزو اولین درس ها بوده و اهمیت آن برای موفقیت شما بالا می باشد.

نکته دیگری که باید در مورد این درس توجه داشته باشید سوال های آن بوده که درس ادبیات دارای ۲۵ سوال در کنکور بوده که سال های گذشته نظام قدیم بوده و نظام جدید هم خیلی تفاوتی ندارد پس همان ۲۵ سوال سه تا از آن ها درباره معنی و لغت است که باید لغات ستاره آخر کتاب کتاب های درسی زبان فارسی و ادبیات سال های گذشته را هم مطالعه کنید هم نظام قدیم و هم نظام جدید.

درباره تاریخ ادبیات هم کتاب فارسی نظام جدید این قسمت را حذف کرده تنها ابتدای قسمتی از درس ها بعضی نکته ها درباره معرفی آنها باید مطالعه نمایید.اما در مور نظام قدیم قسمت اعلامش بوده حتما آن را باید کامل مطالعه نمایید بخش دیگر آن در اصل درباره املا بوده که در کنکور دو تا سوال از آن می آید شما باید همه کلمه هایی که دو املایی و چند املایی هستند در کتاب ادبیات هم در نظام جدید و هم نظام قدیم کامل مطالعه نمایید.

دانلود جزوه جمع بندی فارسی کنکور

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه تلگرامی چت کنکوری و مشاوره ای

بستن
بستن