می نویسم
پاسخ مسائل درسیدانلود گام به گاممتوسطه دومیازدهم

گام به گام هندسه یازدهم

دانلود گام به گام هندسه یازدهم

گام به گام هندسه یازدهم

دانلود گام به گام هندسه یازدهم pdf

دانلود گام به گام هندسه پی دی اف رایگان

گام به گام هندسه یازدهم
گام به گام هندسه یازدهم

گام به گام هندسه یازدهم :

در این پست گام به گام هندسه یازدهم برای شما گردآوری شده است.این گام به گام ۹۶ صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

برای اینکه شما بتوانید مطالعه آسانی داشته باشید یا تست های بهتری را بزنید بهتر است که هندسه را به دو بخش تقسیم بندی نمایید.قسمت اول هندسه پایه و قسمت دوم هندسه تحلیلی.

در قسمت هندسه پایه خیلی از مباحث مربوط به قضایا هستند و در مورد آن ها دو دسته دانش آموز را داریم دسته اول کسانی هستند که باید به حفظ قضایا بپردازند و دسته دوم کسانی که باید با اثبات کردن آن ها را بیاموزند.افرادی که می خواهند حفظ کنند باید تکرار و مرور بیشتری را داشته و داوطلبان اثباتی باید تست های زیادتری را بزنند در هر دو دسته باید همه آن ها تمرین هایی که در کتاب درسی هستند را به صورت جدی مطالعه کنند.

افرادی که قصد دارند به روش حفظ کردن قضایا را یاد بگیرند نباید به دنبال این باشند که یکدفعه به حفظ قضایا بپردازند بای صبر داشته باشند و کم کم آن ها را حفظ کنند.روش مطالعه کردن درس های هندسه در سال ده،یازده و دوازده یا همدیگر فرق می کند و شما باید روش مطالعه کردن این کتابها را با روشی خاصی انجام داده تا بتوانند بهره بیشتری در مقایسه با رقبای خودشان داشته باشند.

در سال های قبل تست زدن هندسه بیشتر متوسط بود و بعضی ها هم سخت بودند و آن چند سوال را می شود با کمی خلاق بودن به آسانی جواب بدهید.سوالاتی که در آخر فصل درس ها وجود دارند خیلی اهمیت دارند اگر بتوانید به آن ها پاسخ دهید خیلی به شما در کنکور کمک خواهد کرد.

دانلود گام به گام هندسه یازدهم :

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن