moshavere-[irantooshe.ir]telegram irantooshe
دانلود نمونه سوالات امتحانیدوازدهمکمک آموزشیمتوسطه دوم

نمونه سوال زبان انگلیسی پایه دوازدهم

دانلود نمونه سوالات زبان انگلیسی

خلاصه مطلب

  • در این پست نمونه سوالات زبان انگلیسی 3 پایه دوازدهم کلیه رشته ها نوبت دوم شبه نهایی برای شما گردآوری شده است که در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.
نمونه سوال انگلیسی پایه دوازدهم
نمونه سوال انگلیسی پایه دوازدهم

نمونه سوال زبان انگلیسی پایه دوازدهم ؛ دانلود نمونه سوالات انگلیسی دوازدهم

در این پست نمونه سوالات زبان انگلیسی ۳ پایه دوازدهم کلیه رشته ها نوبت دوم شبه نهایی برای شما گردآوری شده است که در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

درس زبان انگلیسی یکی از درس های آخر دفترچه عمومی بوده و مثل بقیه درس های عمومی دارای ۲۵ تست می باشد با بدست آوردن درصد مناسب با توجه کردن به نمودارها و تراز آن می توانید رتبه خود را ارتقا دهید چون کسانی که درصد منفی کسب می کنند تعدادشان بالا است.قواعدی که به صورت مستقیم در درس زبان انگلیسی مطرح می شود ار مباحث معینی بوده که هر سال هم طرح کردن سوال ها از این مباحث هم به وسیله طراح کنکور تکرار خواهد شد.برای یادگرفتن قواعد این درس نیازی به جزوه های قطور ندارید استفاده کردن از جزوه های دبیرتان و یا کتاب کمک آموزشی هم می تواند یک کمک خیلی عالی برای شما شود.حل کردن تست های کنکور سراسری سبب می شود که شما با سلیقه طراحان سوال آشنا شوید و آن درسته از مطالبی را که بیشتر تکرار می شود را متوجه شوید.

برای اینکه بتوانید درصد خوبی در کنکور بدست آورید احتیاجی به حجم زیادی از واژه ها ندارید تنها مطالعه کتاب های زبان انگلیسی دبیرستان به شما کمک خواهد کرد البته حفظ کردن لغت های بیشتر و بیرون از درس هم به شما برای درک مطلب و کلوز تست کمک خواهد کرد.بهترین روش برای یادگیری لغات زبان انگلیسی تکرار می باشد چون که این درس فرار است و شما با تکرار کردن می توانید آن را در ذهن خود تثبیت نمایید.

برای کلوز تست طراح سال متنی را در آزمون آورده و پنج جای خالی را در متن خواهد گذاشت و شما باید با توجه به موضوع کلوز تست و گزینه هایی که برای سوالات طرح شده گزینه مناسب را انتخاب نمایید.طراحان از پنج تست در کنکور یکی را از مبحث گرامر مطرح خواهند کرد.برای آماده شدن شما در کنکور پیشنهاد می کنیم که هر شب یک متن کلوز تست را حل نمایید.

در کنکور پس از سوال های قسمت کلوز تست دو متن آورده شده با موضوعات گوناگون و برای هر کدام از آن ها هم پنج تست طرح می گردد و شما باید با توجه به موضوع درک مطلب به سوال ها جواب دهید پیشنهاد ما این است که هر یک متن خوانده و به سوال ها جواب دهید.

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − یک =

بستن