کد تخفیف کلاسینو

نمونه سوالات زبان دوازدهم

نمونه سوال زبان دوازدهم با جواب

 
 

نمونه سوالات زبان دوازدهم

فایل PDF + لینک دانلود مستقیم در انتهای پست قرار گرفت.

نام : نمونه سوالات زبان دوازدهم | دسته بندی: گام به گام

تعداد صفحات: ۷۰ صفحه | فرمت : PDF | منتشر شده توسط : ایران توشه

سوالات امتحانی زبان دوازدهم با جواب : در این پست سوالات امتحان نهایی زبان دوازدهم را برای شما اماده کرده ایم.فایل آخری شامل سوالات امتحان نهایی زبان پایه دوازدهم به همراه پاسخنامه می باشد.سوالات دی ماه ۱۴۰۱ هم اضافه شد.

نمونه سوال زبان دوازدهم با جواب :

در این مطلب چهار نمونه سوال زبان پایه دوازدهم را برای شما آماده کرده ایم.این سوالات به صورت چاپی و به همراه پاسخنامه می باشند.

پیشنهاد میکنیم از مطلب نمونه سوالات زبان دوازدهم نوبت اول و همچنین از مطلب گام به گام زبان دوازدهم دیدن فرمایید.

مشخصات:

  • حجم :۱۲ مگابایت
  • فرمت: PDF پی دی اف
  • تعداد صفحات: ۷۰ صفحه
  • نمونه سوال امتحان نهایی زبان دوازدهم با کیفیت بالا و پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات زبان دوازدهم:

 

درس زبان انگلیسی یکی از درس های آخر دفترچه عمومی بوده و مثل بقیه درس های عمومی دارای ۲۵ تست می باشد با بدست آوردن درصد مناسب با توجه کردن به نمودارها و تراز آن می توانید رتبه خود را ارتقا دهید چون کسانی که درصد منفی کسب می کنند تعدادشان بالا است.قواعدی که به صورت مستقیم در درس زبان انگلیسی مطرح می شود ار مباحث معینی بوده که هر سال هم طرح کردن سوال ها از این مباحث هم به وسیله طراح کنکور تکرار خواهد شد.برای یادگرفتن قواعد این درس نیازی به جزوه های قطور ندارید استفاده کردن از جزوه های دبیرتان و یا کتاب کمک آموزشی هم می تواند یک کمک خیلی عالی برای شما شود.حل کردن تست های کنکور سراسری سبب می شود که شما با سلیقه طراحان سوال آشنا شوید و آن درسته از مطالبی را که بیشتر تکرار می شود را متوجه شوید.

برای اینکه بتوانید درصد خوبی در کنکور بدست آورید احتیاجی به حجم زیادی از واژه ها ندارید تنها مطالعه کتاب های زبان انگلیسی دبیرستان به شما کمک خواهد کرد البته حفظ کردن لغت های بیشتر و بیرون از درس هم به شما برای درک مطلب و کلوز تست کمک خواهد کرد.بهترین روش برای یادگیری لغات زبان انگلیسی تکرار می باشد چون که این درس فرار است و شما با تکرار کردن می توانید آن را در ذهن خود تثبیت نمایید.

برای کلوز تست طراح سال متنی را در آزمون آورده و پنج جای خالی را در متن خواهد گذاشت و شما باید با توجه به موضوع کلوز تست و گزینه هایی که برای سوالات طرح شده گزینه مناسب را انتخاب نمایید.طراحان از پنج تست در کنکور یکی را از مبحث گرامر مطرح خواهند کرد.برای آماده شدن شما در کنکور پیشنهاد می کنیم که هر شب یک متن کلوز تست را حل نمایید.

در کنکور پس از سوال های قسمت کلوز تست دو متن آورده شده با موضوعات گوناگون و برای هر کدام از آن ها هم پنج تست طرح می گردد و شما باید با توجه به موضوع درک مطلب به سوال ها جواب دهید پیشنهاد ما این است که هر یک متن خوانده و به سوال ها جواب دهید.

 

منبع
ایران توشه

+ برای دانلود بر روی لینک داخل جعبه سبز رنگ کلیک نمایید.
+برای دانلود با سرعت بالاتر ، قبل از کلیک بر روی لینک دانلود ، VPN خود را خاموش نمایید.
+ برای دانلود آسان تر در ویندوز از نرم افزار IDM و در اندروید از ADM استفاده نمایید.
+ فایل ها را با Adobe Reader اجرا نمایید.

(چنانچه مشکلی برای دانلود دارید اینجا کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانسیون مطالعاتی کنکور