کد تخفیف ماز
کمک آموزشیکنکور

سوالات آزمون سراسری کنکور ۱۳۹۷ همه رشته ها

دانلود سوالات کنکور سراسری به همراه پاسخ نامه

نمونه سوالات آزمون سراسری تمام رشته ها به تفکیک رشته و محل برگزاری آزمون (کنکور ۱۳۹۷)

نمونه سوالات آزمون سراسری تمام رشته ها (کنکور ۱۳۹۷)

با سلام خدمت همه کاربران وب سایت ایران توشه

با توجه به اهمیت آزمون های سراسری در بین دانش آموزان به خصوص داوطلبان کنکور سراسری کشور، قصد داریم که به صورت مداوم سوالات کنکورهای هر سال را پس از اتمام آزمون و قرار گرفتن آن بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور آنها را به تفکیک رشته بر روی سایت قرار دهیم تا شما عزیزان بتوانید به راحتی به این نمونه سوالات دسترسی داشته و بتوانید سطح آمادگی خود را برای کنکور محک بزنید. امیدواریم بتوانیم با قرار دادن این سوالات شما کاربران محترم هرچه بیشتر با نحوه برگزاری آزمون و سطح سوالات آشنا سازیم

نمونه سوالات داخل کشور:

  1. دانلود سوالات به همراه پاسخ نامه گروه آزمایشی علوم تجربی (دفترچه عمومی، دفترچه ختصاصی، بهیاری، اقلیت های دینی و مذهبی)
  2. دانلود سوالات به همراه پاسخ نامه گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی (دفترچه عمومی، دفترچه اختصاصی، اقلیت های دینی و مذهبی)
  3. دانلود سوالات به همراه پاسخ نامه گروه آزمایشی علوم انسانی (دفترچه عمومی، دفترچه اختصاصی، اصول و عقاید فقه، اقلیت های دینی و مذهبی)
  4. دانلود سوالات به همراه پاسخ نامه گروه آزمایشی هنر (دفترچه عمومی، دفترچه اختصاصی، اقلیت های دینی و مذهبی)
  5. دانلود سوالات به همراه پاسخ نامه گروه آزمایشی زبان های خارجی (دفترچه عمومی، دفترچه اختصاصی، دفترچه اختصاصی زبان آلمانی و فرانسه، اقلیت های دینی و مذهبی)

نمونه سوالات خارج از کشور:

  1. دانلود سوالات به همراه پاسخ نامه عمومی خارج از کشور
  2. دانلود سوالات به همراه پاسخ نامه اختصاصی رشته ها (رشته ریاضی فیزیک، رشته تجربی، انسانی، زبان، هنر، بهیاری، زبان فرانسه و آلمانی، اصول و عقاید فقه، اقلیت های دینی و مذهبی)

منبع: ایران توشه

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن