کد تخفیف ماز
جزوه درسیدوازدهمدوازدهم تجربیدوازدهم ریاضیکمک آموزشیمتوسطه دوم

مطالب حفظی شیمی دوازدهم

دانلود ۵۶۳ مطلب حفظی خط به خط کتاب درسی شیمی دوازدهم

مطالب حفظی شیمی دوازدهم
مطالب حفظی شیمی دوازدهم

 

در این پست ۵۶۳مورد از مطالب حفظی خط به خط کتاب درسی شیمی دوازدهم برای شما گردآوری شده است.این جزوه ۴۵ صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

شیمی دوزادهم :

این درس در کنکور این سالها جزو سختترین درس ها به شمار می رود و مقدار درصد پاسخ به سوال ها در این درس کمتر شده است.این درس دارای دو قسمت مسائل و حفظیات می باشد در این سالها طراحان سوالات توجه زیادی به سوال های مساله می کنند و تقریبا نصف سوالات کنکور شیمی مسئله هستند مسئله ها در این درس دارای عدد های بزرگ و اعشاری می باشند ولی به آسانی می توانید آن ها را حل کنید.اگر شما سوال های زیادی را در این قسمت حل کنید به آسانی می توانید به این سوال ها جواب بدهید.

سوالات ترکیبی و مفهومی شیمی دوازدهم:

در یکی دو سال اخیر سوالات قسمت حفظی خیلی ترکیبی و مفهومی بوده و برای جواب دادن به این سوال ها نیاز بوده که شما در روی متن کتاب درسی تسلط داشته باشید ولی تسط داشتن در روی مطالعه کتاب به تنهایی کافی نبوده و لازم است که شما بتوانید یک درسنامه کمک آموزشی را به صورت مکمل استفاده نمایید تا بتوانید از توضیحات آن ها استفاده کنید و نکته های کلیدی را یادداشت کنید.

خلاصه نویسی شیمی دوازدهم:

حاشیه نوشتن و خلاصه نویسی در این درس دارای اهمیت بالایی بوده چون تحلیل وبرداشت از مطالب کتاب و نوشتن در حاشیه می توانید تاثیر زیادی در یادگیری داشته باشید و سبب تثبیت شدن مطالب در ذهن شما خواهد شد.

 

 

لینک دانلود فایل:

 

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
برچسب ها

۶ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن