moshavere-[irantooshe.ir]telegram irantooshe
جزوه درسیدوازدهمکمک آموزشیمتوسطه دوم

مطالب حفظی شیمی دوازدهم

دانلود ۵۶۳ مطلب حفظی خط به خط کتاب درسی شیمی دوازدهم

مطالب حفظی شیمی دوازدهم
مطالب حفظی شیمی دوازدهم

 

در این پست ۵۶۳مورد از مطالب حفظی خط به خط کتاب درسی شیمی دوازدهم برای شما گردآوری شده است.این جزوه ۴۵ صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

شیمی دوزادهم :

این درس در کنکور این سالها جزو سختترین درس ها به شمار می رود و مقدار درصد پاسخ به سوال ها در این درس کمتر شده است.این درس دارای دو قسمت مسائل و حفظیات می باشد در این سالها طراحان سوالات توجه زیادی به سوال های مساله می کنند و تقریبا نصف سوالات کنکور شیمی مسئله هستند مسئله ها در این درس دارای عدد های بزرگ و اعشاری می باشند ولی به آسانی می توانید آن ها را حل کنید.اگر شما سوال های زیادی را در این قسمت حل کنید به آسانی می توانید به این سوال ها جواب بدهید.

سوالات ترکیبی و مفهومی شیمی دوازدهم:

در یکی دو سال اخیر سوالات قسمت حفظی خیلی ترکیبی و مفهومی بوده و برای جواب دادن به این سوال ها نیاز بوده که شما در روی متن کتاب درسی تسلط داشته باشید ولی تسط داشتن در روی مطالعه کتاب به تنهایی کافی نبوده و لازم است که شما بتوانید یک درسنامه کمک آموزشی را به صورت مکمل استفاده نمایید تا بتوانید از توضیحات آن ها استفاده کنید و نکته های کلیدی را یادداشت کنید.

خلاصه نویسی شیمی دوازدهم:

حاشیه نوشتن و خلاصه نویسی در این درس دارای اهمیت بالایی بوده چون تحلیل وبرداشت از مطالب کتاب و نوشتن در حاشیه می توانید تاثیر زیادی در یادگیری داشته باشید و سبب تثبیت شدن مطالب در ذهن شما خواهد شد.

 

 

لینک دانلود فایل:

 

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
برچسب ها

6 Comments

 1. فاطمه محمدی گفت:

  مطالب حفظی شیمی واقعا هم سخته

  1. ابوالفضل گفت:

   حق دارید ، سخته ولی فکر کنم این جزوه کمک تون کنه

 2. علی یاری گفت:

  توی نکات حفظی شیمی مشکل داشتم ، ممنون

  1. ابوالفضل گفت:

   خدارشکر که مشکلتون حل شده

 3. حسین عبداللهی گفت:

  خدا خیرتون بده ، مشکلم توی نکات حفظی حل شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =

بستن