می نویسم
جزوه درسیکمک آموزشیمتوسطه اولنهم

دانلود گرامر زبان انگلیسی نهم

گرامر زبان انگلیسی نهم

دانلود گرامر زبان انگلیسی نهم

دانلود گرامر زبان انگلیسی نهم

گرامر زبان انگلیسی نهم

دانلود گرامر زبان انگلیسی نهم
دانلود گرامر زبان انگلیسی نهم

در این پست جزوه (گرامر) زبان انگلیسی به همراه نمونه سوالات مربوط به هر درس برای شما گردآوری شده است.این جزوه ۳۲ صفحه دارد و شامل تدریس جامع انگلیسی نهم به علاوه نمونه سوال برای هر درس می باشد.

روش مطالعه زبان انگلیسی:

شما در مرحله اول باید به املای کلمات مهم توجه کنید یاد گیری لغات زبان انگلیسی هم خیلی مهم است ولی بهتر است که معنی لغات را در جمله یاد بگیرید زیرا امکان دارد در کلمه ای در جمله ای معنی متفاوتی داشته باشد.برای نتیجه بهتر گرفتن تنها به کلمات آخر هر درس توجه نکنید شما باید همه قسمت های کتاب مثل داخل متن ، جدول و سوال ها و قسمت مکامله را کامل بخوانید و معنی آن ها را از دیکشنری استخراج کنید و آن ها را یادداشت کنید.برای بهتر کردن یادگیری خود هم کلمه های متصاد و مترادف را کنار هم بنویسید.برای یادگیری گرامر هم اول مباحث پایه مثل تعریف نقش ، ساختار جمله . روش های سوالی و منفی کردن جمله ها را خوب یاد بگیرید.نکته های زیادی در بخش گرامر وجود دارد اول از جروه و بعد از کتاب درسی نکته ها را مطالعه کنید بهتر است قواعد را در دفتری یادداشت کنید.بخش reading هم بخش مهمی از زبان انگلیسی می باشد برای تسلط داشتن در این مبحث شما باید تمرین زیادی داشته باشید.

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن