می نویسم
پاسخ مسائل درسیدانلود گام به گامدوازدهمدوازدهم تجربیدوازدهم ریاضیمتوسطه دوم

گام به گام کتاب کار زبان دوازدهم

دانلود گام به گام کتاب کار زبان دوازدهم

دانلود گام به گام کتاب کار زبان دوازدهم

در این پست گام به گام کتاب کار زبان دوازدهم درس ۱ و ۲ برای شما گردآوری شده است این گام به گام ۳۶ صفحه دارد و جواب همه تمرینات در این جزوه آمده است. لینک دانلود مستقیم در انتهای پست قرار دارد.

روش مطالعه زبان انگلیسی کنکور:

درس زبان انگلیسی با درس های دیگر فرق می کند و شما باید مطالعه ای هدفمند و اصولی را داشته باشید شما باید با نکته های کلیدی درس و روش درس مطالعه را بیاموزید.خیلی از داوطلبان در زبان ضعیف هستند

ولی تعدادی از دانش اموزان در کلاس های موسسات زبان انگلیسی شرکت می کنند که خیلی مفید است.سوالات زبان نکته های زیادی دارد در عین حال که ساده هستند اگر با آن ها آشنا نباشید نمی توانید به تست ها پاسخ دهید.

ما در اینجا در مورد کنکور زبان عمومی صحبت می کنیم و در کنکور ۲۵ تست از آن می آید.

حفظ کردن لغات مهم است و نیاز است شما روش خوبی برای حفظ لغات داشته باشید یکی از روش ها این است که شما لغات را دسته بندی کنید.دفتری تهیه کنید و لغات را در آن دسته بندی کنید.

هر لغتی را که می نویسید معنی و مترادف و جمله کوتاهی برای مثال بنویسید.اگر بتوانید لغات را در قالب جمله یاد بگیرید بهتر است.

هر کلمه ای که یاد می گیرید چند جمله در ذهن خودتان بسازید.می توانید از روش لایتنر هم استفاده کنید که نرم افزار اندروید آن هم در اینترنت موجود است.

یکی از راه های یادگرفتن گرامر خلاصه نویسی کردن است.اول گرامر هر درسی را مطالعه کنید و نکته های مهم آن را با مثال بنویسید.قسمت ریدینگ درس را بررسی کنید

و قسمت هایی که نکته های جدید گرامری دارد را پیدا کنید یا اگر لغتی هم وجود دارد که جدید است هم معنی ان را پیدا کنید.تمرین هایی که در کتاب وجود دارد را حل کنید و بعد از آن تست های گرامر را بزنید.

دانلود گام به گام کتاب کار زبان دوازدهم :

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن