سرای دانش فدکمی نویسم
دانلود گام به گامدوازدهممتوسطه دوم

دانلود گام به گام هندسه ۳ دوازدهم

گام به گام هندسه ۳ دوازدهم

گام به گام هندسه ۳ دوازدهم
گام به گام هندسه ۳ دوازدهم

در این پست گام به گام هندسه دوازدهم رشته ریاضی و تجربی برای شما گردآوری شده است.این گام به گام ۱۱۱ صفحه دارد و جواب همه سوالات در این جزوه آمده است.

روش مطالعه درس هندسه:

از این درس در آزمون سراسری معمولا تست های خوبی می آید.برای مطالعه این درس آن را به دو قسمت تقسیم کنید هندسه پایه و تحلیلی برای هندسه پایه اگر می خواهید قضایا را حفظ کنید باید مرور خودتان را از درس بیشتر کنید ولی اگر می خواهید آن ها را اثبات کنید باید تست های بیشتری بزنید و در هر دو صورت شما باید تمرینات کتاب را کامل حل کنید.

برای مطالعه قضایا شما اول باید آن ها بخوانید و بعد تمرین حل کنید و کم کم با تمرین کردن سبب می شود که شما بتوانید قضایا را حفظ کنید برای اینکه سرعتتان بالاتر رود باید تست های بیشتری را بزنید زمانی که تمرین داشته باشید مطلب سریع به ذهن شما می آید و سریعتر هم جواب درست می دهید.

اگر حفظیات شما خوب نیست باید قضیه ها را اثباتی یاد بگیرید و می توانید از کتاب های کمکی یا از معلم کمک بگیرید باید تمرین حل کنید تا مهارت تست زدن شما زیاد شود.هندسه تحلیلی با پایه تفاوت دارد شما در این قسمت بیشتر با حل مسائل سروکار دارید و شما اگر بتوانید معادلات را بیشتر تشخیص دهید مهارت شما بالاتر می رود فرقی که این درس با ریاضیات محض دارد این است که شما باید این درس را بیشتر مرور کنید.

در ایران توشه بخوانید:

دانلود جزوه فصل سوم هندسه ۱ پایه دهم

دانلود جزوه فصل اول هندسه یازدهم

دانلود جزوه هندسه تحلیلی پیش دانشگاهی

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد 

 

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن