سرای دانش فدکمی نویسم
پاسخ مسائل درسیدانلود گام به گامدوازدهممتوسطه دوم

دانلود گام به گام زیست شناسی ۳ تجربی دوازدهم

گام به گام زیست شناسی ۳ تجربی دوازدهم

گام به گام زیست شناسی ۳ تجربی دوازدهم
گام به گام زیست شناسی ۳ تجربی دوازدهم

در این پست گام به گام زیست زیست شناسی تجربی دوازدهم برای شما گردآوری شده است این گام به گام ۱۵ صفحه دارد.زیست دوازدهم هشت فصل دارد جواب تمام فعالیت های این درس در این جزوه آمده است.

روش مطالعه زیست شناسی تجربی:

نکته ای که شما باید بدانید این است که شما باید همه جمله های کتاب را باید بتوانید تحلیل کنید کتاب زیست شناسی یکی از بهترین منابع کنکور می باشد و نکات تست ها را هم یادداشت کنید. اولویت شما باید تست های کنکور باشد.شما برای آنکه بتوانید درصد بالایی در کنکور بزنید باید مطالب کتاب را حفظ باشید.شما باید تلاش و استمرار زیادی داشته باشید.شما باید مهارت های تست زنی را به خوبی یاد بگیرید خیلی ازداوطلبان درس را کامل بلد هستند ولی مهارت تست زدن را نمی دانند.شما برای اینکه بتوانید درصد بالایی در کنکور بزنید بایدبتوانید از آزمون های کانون مهارت های تست زدن را یاد بگیرید شما برای اینکه یاد بگیرید باید آزمون بدهید.

به ندرت اتفاق می افتد که داوطلبی در آزمون ها زیست را ۱۰۰ بزند شما باید بعد از هر آزمون به پاسخ ها نگاه کنید و نکات مهم را یادداشت کنید و تست هایی که غلط می زنید هم یادداشت کنید تا بعدا آنها را مرور کنید.

در ایران توشه بخوانید:

دانلود جزوه زیست دوازدهم مبحث ژنتیک

دانلود جزوه فصل اول زیست دوازدهم

دانلود جزوه قید های زیست شناسی

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد

 

 

 

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن