moshavere-[irantooshe.ir]telegram irantooshe
پاسخ مسائل درسیدانلود گام به گاممتوسطه دومیازدهم

دانلود گام به گام دینی یازدهم

گام به گام دینی یازدهم

دانلود گام به گام دینی یازدهم

دانلود گام به گام دینی یازدهم

گام به گام دینی یازدهم

دانلود گام به گام دینی یازدهم
دانلود گام به گام دینی یازدهم

در این پست گام به گام دین و زندگی پایه یازدهم برای شما گردآوری شده است.این گام به گام ۱۹ صفحه دارد و برای همه رشته های تحصیلی پایه یازدهم می باشد.

روش مطالعه درس دینی:

بهترین راهی حفظ کردن این است که مثل یک معلم آیه را برای خودتان یا دیگران شرح دهید تا آیه در حافظه شما بماند.این درس نیاز به تمرین و تکرار زیادی دارد اگر سوالات کنکور را ببینید متوجه می شوید که تقریبا ۷۰% سوال ها احادیث و آیات هستند.متن کتاب مهم است حتما کامل آن را مطالعه کنید و بخش هایی که مهم هستند را زیرشان خط بکشید و علامت بزنید تا در دفعات بعدی بتوانید آن ها را مطالعه کنید.

آیه هایی که در کتاب وجود دارند را بخوانید و آن ها را تجزیه و تحلیل کنید و ارتباط آن ها را با متن ببینید.احادیث را هم همینطور یاد بگیرید و منبعی که برای احادیث وجود دارد را به خاطر بسپارید.شما در این درس باید تست های زیادی بزنید چون جواب دادن به تست های زیادی می تواند درصد شما را برای یاد گیری این درس بالا ببرد.از خودتان هم تست بگیرید توصیه ما این است که از کتاب آبی تست تعدادی تست را مشخص کنید و در آخر هفته از خودتان تست بگیرید.

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد

منبع
ایران توشه
برچسب ها

7 Comments

  1. گام به گام خوبی برای دینی بود

  2. برای سال یازدهم گام به گام خوبی بود

  3. جواب همه سوالات رو گرفتم دستتون درد نکنه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =

بستن