می نویسم
پاسخ مسائل درسیدانلود گام به گاممتوسطه دومیازدهم

دانلود گام به گام درس نگارش یازدهم

گام به گام درس نگارش یازدهم

دانلود گام به گام درس نگارش یازدهم

دانلود گام به گام درس نگارش یازدهم

گام به گام درس نگارش یازدهم

دانلود گام به گام درس نگارش یازدهم
دانلود گام به گام درس نگارش یازدهم

در این پست گام به گام کامل نگارش پایه یازدهم برای شما گردآوری شده است.این گام به گام ۳۴ صفحه دارد و از اول تا آخر کتاب می باشد.

روش هایی برای مطالعه کردن:

خیلی از دانش آموزان از روش مطالعه بدون نوشتن استفاده می کنند یعنی متن را پشت سر هم مطالعه می کنند تا وقتی که خسته شوند و وقت مطالعه تمام شود این روش مطالعه خوبی نیست چون تمرکز شما خیلی پایین است و ممکن است سبب خواب آلودگی شود.چون روش نگارش کتاب های درسی تحلیلی می باشد اطلاعات کلیدی در اول و آخر هر فصل قرار می گیرند پس بهتر است چند پاراگراف اول را مطالعه کنید و همچنین چند پاراگراف آخر را بخوانید.اگر کتاب پرسش دارد آن ها را هم بخوانید بعد تیتر ها و عنوان ها را هم مطالعه کنید.از هر پاراگراف در وسط متن دو خط را که مهم هستند مطالعه کنید.قسمت آخر کتاب و خلاصه نتایج آن را هم مطالعه کنید.البته این روش هم روش زیاد خوبی نیست چون شما نمی توانید کلیات متن را مسلط شوید.

در روش مطالعه خلاصه نویسی شما اول مطلب را مطالعه می کنید و چیزی که از آن درک کردید را به صورت مختصر در دفتری می نویسید که روش خوبی است چون در این روش اول مطلب را درک می کنید بعد آن از آن نت برداری می کنید.

روش دیگری که شما می توانید از آن استفاده کنید این است که نکته های مهم را  به صورت کلید بنویسید و این کلمه کلیدی کلمه پر معنی می باشد که وقتی آن را می بینید مفهوم جمله را متوجه می شوید و یادتان می آید در این روش شما کلمه ای که خودتان تشخیص می دهید درست است را می نویسید و در زمان مناسب مثل امتحان از آن استفاده کنید.

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد

برچسب ها

4 نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن