کمک آموزشیکنکور

دانلود مجموعه تست های ریاضی مبحث مشتق

مجموعه تست های ریاضی مبحث مشتق

دانلود مجموعه تست های ریاضی مبحث مشتق

دانلود مجموعه تست های ریاضی مبحث مشتق

مجموعه تست های ریاضی مبحث مشتق

دانلود مجموعه تست های ریاضی مبحث مشتق
دانلود مجموعه تست های ریاضی مبحث مشتق

در این پست مجموعه کاملی از تست های مشتق ریاضیات در کنکور برای شما گردآوری شده است.این مجموعه ۸۴ صفحه دارد.

روش مطالعه مشتق:

برای یادگرفتن این مبحث کتاب ریاضی سال چهارم را بخوانید و مسائلی که به آن مربوط است را حل کنید و بعد در مرحله تثبیت برای آشنایی بهتر و تثبیت شدن مطالب از کتاب دو سالانه آن مسائل را حل کنید و بعد از آن سراغ کتاب آبی بروید و خلاصه ای از نکته ها را بخوانید و بعد سوال هایی که در کنکور هستند را حل نمایید.بهتر است که به مطالبی که در کتاب درسی وجود دارد توجه نمایید و همه تمرین های آن را حل کنید.سوالاتی هستند که در کتاب و پرتکرار می باشند آن ها را حل کنید.بهتر است اگر تستی را خوب نفهمیدید آن را علامت بزنید و بعد از اینکه سوالات را حل کردید دوباره تست هایی را که علامت زدید را تجزیه تحلیل کنید تا بتوانید در این بحث به تسلط کافی برسید.مشتق یکی از مباحثی می باشد که اهمیت دارد و باید دقیق آن رامطالعه کنید.

بهتر است برای خواندن این مبحث کتاب درسی شما در اولویت باشد و همه فرمول هایی که در بخش مشتق هستند را تحلیل نمایید و بعد تمریناتی که در کتاب هستند را کامل حل کنید برای درک کردن بهتر مطالب از جزوه های کمک آموزشی استفاده نمایید و برای تثبیت شدن مفاهیم چند تست یا تمرین را حل کنید و هدف باید یادگیری تست های پیچیده از کتاب می باشد.

می توانید از کتاب های سبز آموزشی استفاده کنید بعد تمریناتی که در کتاب وجود دارد را حل کنید در هر سال ۲ تا ۳ سوال مشابه تمرینات کتاب درسی طرح می شود.پس باید از کتاب دوسالانه سوال تشریحی استفاده کنید تا مطالب در ذهن شما تثبیت گردد.

مشتق رابطه زیادی با بحث پیوستگی دارد و قبل از اینکه تمرین های این بخش را حل کنید شما باید نمونه هایی از تمرین های پیوستگی را حل نمایید قبل از اینکه به تمرینات کتاب مراجعه کنید کتاب دوسالانه قضایای ارائه شده در کتاب را که مورد استفاده هستند مطالعه نمایید و فرمول ها را یادبگیرید تا در حل کردن تمرینات مشتق دچار اشکال نشوید.

پیشنهاد می کنیم که قبل از اینکه تست بزنید متن کتاب درس را مطالعه نمایید و همه تمرینات را حل کنید تا بتوانید کامل بر موضوع تسلط داشته باشید.مشتق یک مبحث مهمی می باشد و در حل کردن مسائل ریاضی هم می توانید از آن استفاده نمایید.

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه تلگرامی چت کنکوری و مشاوره ای

بستن
بستن