سرای دانش فدکمی نویسم
ابتداییجزوه درسیچهارم ابتداییکمک آموزشی

دانلود جزوه کامل ریاضی پایه چهارم ابتدایی

جزوه کامل ریاضی پایه چهارم ابتدایی

دانلود جزوه کامل ریاضی پایه چهارم ابتدایی

دانلود جزوه کامل ریاضی پایه چهارم ابتدایی

جزوه کامل ریاضی پایه چهارم ابتدایی

دانلود جزوه کامل ریاضی پایه چهارم ابتدایی
دانلود جزوه کامل ریاضی پایه چهارم ابتدایی

در این پست جزوه کامل ریاضی پایه چهارم ابتدایی برای شما گردآوری شده است.این جزوه ۵۶ صفحه دارد و از اول تا آخر کتب می باشد.

روش مطالعه بهتر در درس ریاضی:

ریاضی را بفهمید

خیلی از دانش آموزان به جای اینکه دقت در مفهوم راه حال ها داشته باشند می خواهد راه حل ها را حفظ کنند همیشه دنبایل چرایی یک مسئله هم باشید نه تنها چگونگی ان را بخوانید.

فعال بودن در درس ریاضی:

ریاضی را شما نمی توانید بدون تمرین یاد بگیرید ریاضی مبحثی می باشد که در نگه اول آسان نیست ولی نباید نگران باشید قسمتی از فرآیند یادگرفتن این درس می باشد تلاش کنید با آن ها ارتباط داشته باشید خیلی از مفاهیمی که در درس ریاضی هستند به هم ارتباط دارند هر چه بیشتر بتوانید به کشف این رابطه ها بپردازید این درس را بهتر متوجه خواهید شد مفاهیمی که در ریاضی هستند از نظر درجه سختی با هم فرق می کنند از سطح شما شروع می شود و کم کم سخت می شود اینترنت هم یک منبعی است که می توانید برای همه مطالب ریاضی از آن استفاده نمایید.

تمرین

می خواهید در این درس قوی شوید فقط تمرین کنید حل کردن خیلی از مسائل ریاضی به شما کمک می کند که مفهوم آن ها را درک نمایید برخی دانش آموزان به تمرین کم و بعضی دیگر هم تمرین بیشتری نیاز دارند شما باید یک مفهومی را انقدر تمرین نمایید که بتوانید آن را به خوبی درک نمایید و خیلی ساده و با سرعت بتوانید راه حل مسائل متفاوت را پیدا کنید.

کار کردن بیشتر

به ریاضی مثل یک ابزار موسیقی نگاه کنید خیلی از مردم کار کردن با ابزار موسیقی را نمی دانند پس اول باید آموزش ببینند ، تمرین کنند و همینطور پیش بروند و به مرور درس ها بپردازند به طور مثال به شما یک برگه با بیست سوال را داده اند و از شما می خواهند که تنها سوال های زوج را حل نمایید این برای برخی از افراد کافی می باشد ولی خیلی از افراد دیگر احتیاج به کار کردن روی همه سوال ها را دارند تا بتوانند درک کاملی از آن ها را داشته باشند اگر تمرینات بیشتری را انجام دهید باعث می شود به درک بهتری از مفاهیم برسید.

تمرین با دوستان

خیلی از دانش آموزان دوست دارند که تنهایی کار کنند ولی زمانی که می خواهیم مسائل را حل نماییم گروهی کار کردن بهتر می باشد گاهش اوقات جمعی کار کردن و بررسی کردن یک مفهوم از نظرات متفاوت به شفاف سازی کردن و درک آن مفهوم به شما کمک خواهند کرد.گروهی برای حل مسئله داشته باشید و با هم کار کنید در زندگی خودمان بیشتر با کمک دیگران مساول را حل می کنیم درس ریاضی هم به همین شکل است شما در گروه این فرصت را دارید که درباره روش حل کردن مسئله بحث کنید و باعث می شود که به درک کاملی از مسائل برسید.

کمک از معلم

در زمان مناسب از دیگران هم کمک بخواهید اگر در یک مسئله گیر کردید و خسته شدید اگر نیاز است از دوستی یا معلم کمک بخواهید شما باید تشخیص بدهید که در چه مباحثی ایراد دارید و بعد آن ها را برطرف کنید اگر در زمان مناسب از دیگران کمک نخواهید این درس برای شما خسته کننده تر می شود.

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن