می نویسم
پاسخ مسائل درسیجزوه درسیکمک آموزشیهفتم

دانلود جزوه ریاضی پایه هفتم

استاد حاجی زاده

دانلود جزوه ریاضی پایه هفتم

در این پست جزوه فصل هفتم ریاضی توسط استاد حاجی زاده  برای شما گردآوری شده است این جزوه ۲۵۵ صفحه دارد و شامل حل همه فرمول های ریاضی هفتم می باشد.

روش مطالعه درس ریاضی:

ریاضی یکی از درس هایی می باشد که دانش آموزان زیادی در یادگرفتن آن مشکل دارند و بیشتر دوست دارند مدرس خصوصی داشته باشند ولی علاوه بر مدرس شما با مطالعه درست درس ریاضی می توانید یادگیری خود را افزایش دهید.دوست دارید ریاضی را چند بگیرید؟باور داشته باشید تصمیمی که می گیرید اتفاق می افتد مثبت اندیش باشید و آن را به صورت زمان حال بیان کنید و حتما یادداشت کنید قدرت نوشتن را دست کم نگیرید.علاوه بر این ها باید تلاش و پشتکار هم داشته باشید شکر گذار باشید بدانید با این کار نعمت های زیادی را خدا برای شما فراهم می کند.

بهترین روش این است که بعد از آنکه معلم درس جدیدی به شما داد همان روز آن را مطالعه نمایید با این کار یادگیری شما زیاد می شود و یک برگه بردارید سوالاتی که مشکل دارید بنویسید و از استادتان بپرسید.بعد از مطالعه جزوه مثالهای کتاب را هم بخوانید و سعی کنید خودتان آن را حل کنید.

در کل توصیه ما این است که هدف خود را مشخص کنید و مثال ها و تمرینات زیادی را حل کنید تا بتوانید در ریاضی مسلط شوید.

در ایران توشه بخوانید:

دانلود گام به گام دین و زندگی پایه هفتم

دانلود جزوه زبان هفتم

دانلود جزوه فصل اول زیست دوازدهم

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باش 

 

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن