کد تخفیف کلاسینو

جزوه کنکوری فلسفه دوازدهم انسانی

دانلود جزوه درسی فلسفه پایه دوازدهم

خلاصه نوشته
  • در این پست جزوه فلسفه دوازدهم انسانی برای شما گردآوری شده است.این جزوه 109 صفحه دارد و به صورت درس به درس و کامل می باشد.
 

جزوه کنکوری فلسفه دوازدهم انسانی

فایل PDF + لینک دانلود مستقیم در انتهای پست قرار گرفت.

نام درس: فلسفه دوازدهم| دسته بندی: جزوه درسی

تعداد صفحات: ۱۵۰ صفحه | فرمت : PDF | منتشر شده توسط : ایران توشه

جزوه فلسفه دوازدهم کنکور : در این مطلب جزوه فلسفه پایه دوازدهم را برای شما تهیه کرده ایم.این جزوه شامل خلاصه دقیق مطالب کتاب درسی با حل تمرینات می باشد.

جزوه فلسفه کنکور  :

دراین پست نمونه سوالات متن تالیفی به همراه سوالات کنکور سراسری داخل و خارج کشور در این جزوه کامل آمده است.یک جزوه دیگر هم از خلاصه فلسفه ۱ و ۲ برای شما قرار داده شده است.

پیشنهاد میکنیم از مطلب نمونه سوالات فلسفه دوازدهم و همچنین از مطلب گام به گام فلسفه دوازدهم انسانی دیدن فرمایید.

مشخصات:

  • حجم :۱۶ مگابایت
  • فرمت: PDF پی دی اف
  • تعداد صفحات: ۱۵۰ صفحه
  • جزوه فلسفه دوازدهم با تست های کنکور

دانلود جزوه فلسفه دوازدهم انسانی:

 

درس فلسفه و منطق یکی از درس های سخت در رشته علوم انسانی محسوب می شود و در این سال ها سوال های کنکور این درس دچار تغییراتی شده و از صورت چند قسمتی به تک بخشی مفهومی تغییر پیدا کرده است و سوال ها با شیوه جدیدی در کنکور طرح خواهند شد سوال ها جدیدا به روشی طرح شده که یک گزاره کلی را در گزینه ها قرار داده و بتوانیم قدرت داوطلبان را در تشخیص دادن صحت و یافتن مثال های نقض متوجه شویم.

این درس احتیاج به یک درک فلسفی در کنار منطق عمیق داشته و شما باید برای پاسخ دادن به تست ها علاوه بر اینکه مطالعه کامل داشته باشید باید یک ارتباط عمیقی با این درس پیدا کنید تا بتوانید میان مفاهیم مختلف آن ارتباط مفهومی و معنایی را پیدا نمایید.در اصل حفظ کردن در درس فلسفه در جواب دادن به سوال های ازمون به شما کمک نمی کند.

فلسفه در سال سوم پنج سوال را در آزمون به خود اختصاص داده و به دلیل اینکه مطالب کتاب حفظی بوده می توانید به آسانی و با کمی تلاش به همه تست ها جواب دهید در اصلی کسانی که می خواهند در مدت کمی تعدادی تست از این درس را جواب دهند مطالعه کردن فلسفه سال سوم یکی از گزینه های مناسب می باشد.درباره کتاب فلسفه در سال سوم مرورهای چندین مرتبه را به یاد داشته باشید این کتاب مطالب معمولا فراری داشته که برای اینکه در ذهن شما بمانند احتیاج به مرور چندین بار دارد.به دلیل حفظی بودن این درس سعی کنید در زمان مطالعه و تست زدن ۳ روز فاصله بیندازید تا درصد درستی را متوجه شوید و خود تست زدن هم برای شما یک مرور به شمار رود.نت برداری کردن از کلمه های کلیدی مطالب می تواند به شما کمک خوبی کرده و همه مطالب را در روزهای آخر آزمون سراسری به یاد شما می آورد.

 

منبع
ایران توشه

+ برای دانلود بر روی لینک داخل جعبه سبز رنگ کلیک نمایید.
+برای دانلود با سرعت بالاتر ، قبل از کلیک بر روی لینک دانلود ، VPN خود را خاموش نمایید.
+ برای دانلود آسان تر در ویندوز از نرم افزار IDM و در اندروید از ADM استفاده نمایید.
+ فایل ها را با Adobe Reader اجرا نمایید.

(چنانچه مشکلی برای دانلود دارید اینجا کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانسیون مطالعاتی کنکور