wew2جزوه مطالعات فرهنگی پایه دوازدهم

دانلود جزوه مطالعات فرهنگی پایه دوازدهم

جزوه مطالعات فرهنگی پایه دوازدهم

دانلود جزوه مطالعات فرهنگی پایه دوازدهم

جزوه درسی مطالعات فرهنگی

دانلود جزوه مطالعات فرهنگی پایه دوازدهم
دانلود جزوه مطالعات فرهنگی پایه دوازدهم

در این پست نمونه سوالات مطالعات فرهنگی دوازدهم برای شما آماده شده است.این جزوه ده صفحه دارد و در ادامه مطلب می توانید آن را دانلود کنید.

برای حفظ کردن مطالب می توانید از چند تکنیک استفاده کنید.از مزایای روش درست مطالعه این است که مدت زمان مطالعه کردن کم شده و میزان یادگیری افزایش خواهد یافت.شما می توانید به آسانی مطالب را حفظ کنید و زمانی که مطالب در حافظه شما مانده هم بیشتر خواهد شد.

دز قدم اول سعی کنید پیشخوانی از مطالب داشته باشید یعنی تنها یا بار به روش روزنامه وار مطالعه کنید در مرحله طرح کردن سوال تیتر و عنوان ها را به روش سوال در آورده و در مرحله بعد سعی کنید یک مطالعه عمقی با خط کشی و نکته های کلیدی را انجام بدهید و بهتر است که در این مرحله خلاصه نویسی  انجام بدهید و به سوالاتی که ساخته اید پاسخ بدهید و اگر متوجه چیزی نشدید دوباره آن را مطالعه کنید.

قدم بعدی تکرار است در این گام که جزو با اهمیت ترین قسمت ها به شمار رفته شما بعد از مطالعه کل فصل ها کتاب را کنار گذاشته و برای خودتان فصل را دوباره بخوانید و اگر در این مورد خلاصه نویسی داشته باشید نتیجه بهتری را خواهید گرفت.در مرحله بعدی که آزمون بوده شما باید کتاب های آموزشی را خوانده و با حل کردن تست مطالب را در ذهن خود تثبیت کنید.

دانلود جزوه مطالعات فرهنگی پایه دوازدهم

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

گروه چت درسی و مشاوره ای

بستن
بستن