می نویسم
جزوه درسیکمک آموزشیمتوسطه اولنهم

جزوه ریاضی پایه نهم ؛ دانلود جزوه درسی ریاضی

دانلود جزوه درسی ریاضی

خلاصه نوشته
  • در این پست جزوه ریاضی پایه نهم از ابتدا تا انتهای کتاب برای شما گردآوری شده است.این جزوه 31 صفحه دارد و شامل درسنامه ریاضی نهم به صورت بررسی نکات کلیدی و طرح انواع مثال و سوالات مختلف می باشد.
دانلود جزوه درس ریاضی پایه نهم
دانلود جزوه درس ریاضی پایه نهم

جزوه ریاضی پایه نهم ؛ دانلود جزوه درس ریاضی پایه نهم

در این پست جزوه ریاضی پایه نهم از ابتدا تا انتهای کتاب برای شما گردآوری شده است.این جزوه ۳۱ صفحه دارد و شامل درسنامه ریاضی نهم به صورت بررسی نکات کلیدی و طرح انواع مثال و سوالات مختلف می باشد.

روش مطالعه ریاضی نهم:

اگر می خواهید که این درس را خوب بیاموزید باید به صورت منظم در کلاس حاضر شوید و تا جایی که ممکن است غیبت نکنید.تنها حضور جسمی مهم نیست بلکه باید به مطالب خوب گوش بدهید و تلاش کنید که جزوه خوبی نوشته ولی زیادی درگیر جزوه نشوید به گونه ای که اصل مطلب از دست شما خارج شود.سرعت خود را افزایش داده و هم گوش بدهید و هم نت برداری کنید.اگر سوالی در ذهن شما آمد آن را برطرف کرده تا در امتحان برای شما مشکل ساز نشود.سوال های را یادداشت کرده تا بعدا جواب آن ها را پیدا کنید.برای آموختن ریاضی نهم و کلا درس ریاضی بهتر است در طول سال مطالعه داشته باشید.حل مسائل و مطالعه کتاب را فراموش نکنید.اگر نیاز بود می توانید از کلاس های خصوصی هم استفاده کنید.

برای موفق شدن در این درس برنامه ریزی کنید و اگر برنامه اجرایی نشد مشکلی نیست آن را اصلاح کرده و دوباره به برنامه خودتان بازگردید.اگر در برنامه ریزی مشکل دارید می توانید از مشاور مشورت بگیرید و یا مقاله هایی را در این خصوص مطالعه کنید.اگر عملکرد خوبی داشته باشید می توانید نمره بیست هم در این درس بگیرید.کتاب درسی را خوب مطالعه کرده و تمارین و مثال ها را بیاموزید.شما هر چه بیشتر تمرین حل کنید باعث یادگیری بهتر شما خواهد شد.

اگر منظم شوید و خوب زودی داشته باشید می توانید برای کلاس و بقیه درس ها هم سرحال تر شوید به همین خاطر درس را بهتر می فهمید.در زندگی تلاش شما این باشد که یک روندی برای کارهایتان در پیش بگیرید که به موفقیت نزدیک شوید.تلاش شما استفاده از همه زمان ها برای یادگیری باشد.البته تفریح هم اهمیت دارد برای آن هم برنامه ریزی کنید.

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد

1- برای دانلود بر روی لینک داخل جعبه سبز رنگ کلیک نمایید.
2- برای دانلود آسان تر در ویندوز از نرم افزار IDM و در اندروید از ADM استفاده نمایید.
3- چنانچه با ویندوز هستید فایل را با Adobe Reader اجرا نمایید.
4- چنانچه با اندروید هستید فایل را با Adobe Acrobot Reader اجرا نمایید.
منبع
ایران توشه
برچسب ها

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن