moshavere-[irantooshe.ir]telegram irantooshe
جزوه درسیکمک آموزشیمتوسطه دومیازدهم

تست های فصل اول فیزیک یازدهم الکتریسیته ساکن

دانلود تست های فصل اول فیزیک یازدهم الکتریسیته ساکن

دانلود تست های فصل اول فیزیک یازدهم الکتریسیته ساکن

تست های فصل اول فیزیک یازدهم الکتریسیته ساکن

دانلود رایگان تست های فصل اول فیزیک یازدهم الکتریسیته ساکن

سوالات تستی درس فیزیک پایه یازدهم
سوالات تستی درس فیزیک پایه یازدهم

در این پست تست های فصل اول فیزیک یازدهم الکتریسیته ساکن برای شما آماده شده است.این فایل هشت صفحه دارد و به همراه کلید پاسخ می باشد.

روش مطالعه فصل الکتریسیته ساکن با بقیه فصل ها فرق می کند توصیه ما این است که اول مباحث مختلف را به دقت مطالعه نموده و پس از ان برای هر موضوع یکی دو تست برای فهمیدن موضوع بزنید چون این مباحث به روشی بوده که حل کردن مثال ها به یادگیری شما کمک خواهد کرد بعد از آن در چند نوبت تست های هر کدام را حل کنید چون نکته مهم برای آموزش و بالا بردن مهارت در این قسمت تمرین زیاد می باشد.

به دلیل اینکه این مبحث برای تجربی ها دارای اهمیت بالایی بوده اول باید خلاصه و کتاب دبیر را بخوانند و بعد از آن تمرین های کتاب و خلاصه درس را حل کنند و به خاطر اینکه کتاب دو سالانه دارای دو صفحه زوج و فردی بوده و صفحه های زوج پاسخ تشریحی دارند توصیه ما این است که اول سوال های زوج را حل کنید تا بتوانید اشکالاتتان را برطرف کنید.

سعی کنید در کنار مطالعه کردن کتاب درسی خودتان از این فصل، کتاب سبز را هم بخوانید چون توضیحاتی که در این فصل کتاب سبز وجود دارد مکمل کتاب درسی است و علاوه بر این باید تمرین های زیادی را از این فصل حل کنید تا بتوانید به مباحث آن تسلط پیدا کنید چون مسائلی که به این فصل مربوط بوده دارای نکته های مهمی هستند.

 

این مطلب به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ایران توشه نوشته شده است، هر گونه بازنشر این مطلب بدون درج منبع ( همراه با لینک به این صفحه) غیر مجاز و شرعا حرام می باشد
منبع
ایران توشه
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + یک =

بستن