قانون های مهم برای موفق شدن در کنکور

mehdi123    0

  • avatar

  mehdi123  ۱۳۹۹/۷/۸، ۱۱:۳۸ صبح

  کاربر جدید


  ***
  #1

  [تصویر: -موفقیت-در-کنکور.jpg]


  حتما تا الان شنیده اید که برای رسیدن به اهداف خودتان باید ملزوماتی را داشته باشید امروزه مرز بزرگ فضای بیرونی نمی باشد بلکه با توجه درک ذهن فضای درونی مناسب می باشد شما در مورد مقصد خود تصمیم گرفته اید حالا برای انجام دادن مهم ترین مراحل آماده هستید استفاده از تمام توان برای شروع اهمیت دارد.

  فرق انسان امکان ارتقا دادن مرحله به مرحله مسیر می باشد تصمیم داشته باشید که بدون فکر کردن به منفی ها تلاش کنید و به اهداف خود نزدیکتر شوید لازمه رسیدن به هدف آخر پس از شروع صد در صدی انتخاب مسیر درست ، نقشه درست و انرژی صرف کردن است.

  شرط موفقیت در این مسیر برنامه ریزی و استمرار است قواعد حرکت در این مسیر به صورت مختصر بیان شده است شما می توانید با امید به خدا و با اعتماد به نفس در مسیر پیش رفته و با ایمان برای رسیدن به هدف خود تلاش کنید.

  اگر همیشه مثل گذشتگان فکر کنید به آن چیزی دست خواهید یافت که الان صاحب آن هستید در صورتی که موفق شدن یا موفق نشدن نتیجه روش ها و اهداف هر شخص می باشد موفقیت نتیجه درس گرفتن از تجربیات گذشته ، برنامه ریزی برای آینده و استفاده درست از زمان حال براساس تجربه های دیگران می باشد.

  قانون 1:حتی پیش از انتخاب مسیر از نتیجه آن آگاه باشید از دانشجویان و اساتید سال های قبل سوال کنید شما باید چند سبک برنامه ریزی و استراتژی های مختلفی را داشته باشید اگر متفاوت کار کنید نتیجه متفاوتی هم خواهید گرفت

  -تابستان تا مهر

  -مهر تا امتحانات نوبت اول

  -زمان امتحانات تا عید

  -زمان عید و دوران طلایی

  -عید تا امتحانات ترم دوم

  -زمان امتحانات

  -مرحله آخر و جمع بندی کردن

  برای حل کردن مسئله صورت آن ها را تفکیک کرده و براساس شناخت خودتان بهترین روش را در هر کدام انتخاب نمایید شناخت آفت ها در حل مسئله اهمیت دارد و مواظب باشید تا اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نکنید.

  قانون 2 برنامه ریزی کردن:

  روش های برنامه ریزی کردن هم مشابه درمان سلیقه ای می باشد اصلا فکر نکنید که اگر قادر نبودید توسط مشاور یا موسسه کارهای خود را انجام دهید شکست می خورید سعی کنید آزمون و خطا را در تابستان انجام بدهید و از الگو و روشی استفاده کنید که به آسانی نتیجه خواهید گرفت گول تبلیغات را نخورید گاهی اوقات خلاقیت داشتن در یک برنامه ریزی حتی از موسسات قدیمی هم بهتر جواب می دهد.

  قانون 3 انگیزه:

  شما برای طی کردن مسیر به انگیزه نیاز دارید این انرژی را در درون خود داشته باشید شما می توانید هدفی را انتخاب کرده و با فکر کردن به آن هدف انرژی لازم را در خود ایجاد کنید شما می توانید کارنامه های پذیرفته شدگان را بررسی نمایید و درصد واقعی را مشاهده کنید.


  (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۹/۷/۸، ۱۱:۳۹ صبح، توسط mehdi123.)
  سپاس شده توسطabolfazell (۱۳۹۹/۷/۸ ۰۱:۱۴ عصر)موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روش های صحیح مطالعه برای کنکور mehdi123 0 134 ۱۳۹۹/۷/۱۱، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: mehdi123
  نکات مهم برای تمرکز داشتن در مطالعه mehdi123 0 146 ۱۳۹۹/۷/۹، ۰۳:۱۲ عصر
آخرین ارسال: mehdi123
  *مهم:در مدت زمان باقی مونده تا آزمون این موارد را رعایت نمایید abolfazell 0 137 ۱۳۹۹/۵/۲۳، ۰۳:۴۹ عصر
آخرین ارسال: abolfazell
  نکاتی برای کسب رتبه برتر کنکور abolfazell 0 340 ۱۳۹۹/۱/۲۲، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: abolfazell
  راهکار مطالعه سریع تر دروس برای کنکور : abolfazell 0 332 ۱۳۹۸/۱۲/۲۴، ۰۵:۳۸ عصر
آخرین ارسال: abolfazell
  روز های تعطیلی و کنکور abolfazell 0 274 ۱۳۹۸/۱۲/۱۵، ۰۴:۵۳ عصر
آخرین ارسال: abolfazell
  تست‌های شک دار abolfazell 0 830 ۱۳۹۸/۸/۷، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: abolfazell
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

پرش به انجمن: